Përplasja PD-LSI/ Meta i përgjigjet Bashës: Luli është këtu apo në Hollandë?

basha metaLevizja Socialiste per Integrim i eshte pergjigjur me Petrit Vasilin akuzave te PD-se, e cila u deklarua sërish kundër konçesionit të laboratorëve, dializës kontrollit mjekësor dhe pazareve qeveritare me klientë të vet për afera korroptive dhe ka lëshuar sulme të forta në adresë të LSI-së dhe Metës, bashkëkryetarit në qeverisje.

Basha te zgjedhi realitetin apo qellin e 7-të.

Basha te ndajë se ku eshte ketu apo ne Hollande.

Problemi i PD nuk eshte LSI-ja, por oligarkia. Mbi te gjitha aleanca per qytetarim dhe intersin me qytetaret. Dekriminalizimi standard i panegociueshem i LSI.

Nuk kam pasur informacion per asnje deputet me rekorde te tilla.

Ne mbeshtetje totale te prokurorise per te zbardhur ceshtjen. Kushdo ka probleme me dekriminalizimin nuk eshte me pjese e LSI.

Dekriminalizimi themel per suksesin e reformes ne drejtesi dhe zgjedhjeve te lira dhe te ndershme.

LSI e ndershme ne zbatimin e marreveshjeve politike Kudo qe interesi publik e kerkon ne do ta mbeshtesim”, tha Petrit Vasili.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Përplasja PD-LSI/ Meta i përgjigjet Bashës: Luli është këtu apo në Hollandë?”

 1. Devolliu says:

  Më të ndershëm se këta hajdutët e Bandës LSI të Like Floririt nuk mund të gjesh në Shqipëri.

 2. Vledimir says:

  Parti oligarkesh eshte vetem lsi!!!
  Me sulltan Liken dhe qehajate e pafund

 3. Arturi says:

  Po shahen me nj.-tj. si muti me kaken! 😉

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *