37-vjeçarja e huaj: Si më përdhunoi kamarieri nga Tirana

perdhunimNjë i ri nga Tirana ka rënë në prangat e policisë, pas denoncimit të bërë në Komisariatin nr.1 nga një 37-vjeçare, e cila e akuzon për “marrëdhënie seksuale me dhunë”. Gruaja me inicialet L.R në kallëzimin e saj pretendon se 20-vjeçari, pas njohjes në një bar, ku i riu punonte si kamarier, e ka ndjekur deri në banesën e saj, dhe më pas duke ushtruar dhunë ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa pëlqimin e saj.

Referuar denoncimit në Polici, ngjarja ka ndodhur më 9 dhjetor, por gruaja i është drejtuar Komisariatit të Plocisë, një javë më pas, më 16 dhjetor, e një ditë më pas, uniformat blu kanë vënë në pranga të riun. Burime për Panorama pohuan se 37-vjeçarja është shtetase amerikane dhe se kishte ardhur për turizëm në vendinn tonë

“Shtetasi F.A., 20 vjeç, banues në Tiranë, është ndaluar nga policia pasi dyshohet se më datë 09.12.2016, ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, pa pëlqimin e shtetases L. R., 37 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila është paraqitur më datë 16.12.2016, tek Komisariati i Policisë Nr 1 dhe ka bërë kallëzim ndaj shtetasit të arrestuar, ku pretendohet se pas njohjes në një bar, ky shtetas e ka ndjekur deri në banesën e saj dhe më pas duke ushtruar dhunë ka kryer marrëdhënie seksuale me të”, thuhet në njoftimine policisë.

Sakaq, kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së shkallës së parë Tiranë, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “37-vjeçarja e huaj: Si më përdhunoi kamarieri nga Tirana”

 1. santiago says:

  kur tjetra thote se me perdhunoj ,nuk eshte nevoja te shkruhet se se e perdhunoj pa pelqimin e saj

 2. tfgs1 says:

  eshte fakt se pas cdo perdhunimi fshihet nje ……..sunit figlio di poutana!

  1. $$ says:

   Jane pjellat sunite te Sulltaneve qe dikur perdhunuan te gjithe Yunistanin per 500 vjet dhe kthyen ne bordello e hareme dylberesh rraca e keqe sa sbohet

   1. .. says:

    Junistani (Jonian=Helenet e Anatolis) 400 vjete i duruan dhe i vune shkopin Turqizmit, evlatet e Junistanit e kane Armik Sulltanin, kurse Kopilat e Albanistanit i thone Vella Sulltanit….kjo tregon qarte se cilat jane Kurva qe e shijuan Perdhunimin Grket apo Arnautet.

 3. Beno says:

  Ka nje gjen andej nga ne.. ne albania sepse nje femer po te dhas nje buzqeshje kto koke loqet mendojn se e qin direkt rrac anadollake sbona njerz kurr

 4. Bobi says:

  Ka dicka qe nuk shkone mbas nje jave u kujtua se e perdhunuan kete americanen. Nqoftese te ndothe nje dicka e tmerrshme sic eshte perdhunimi mezi pret sa te shpetoshe nga kthetrat e perdhunusit dhe te shkoshe ne polici per ndhime, dhe jo si puna e kesajte qe priti nje jave.

  1. babo says:

   po kur ta provsh ti vete, shife si do reagosh – po mbase nuk e denoncon fare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *