FOTO që ka çuditur rrjetin: E dalloni çfarë nuk shkon?

Kjo foto është bërë virale në rrjet.

Askush nuk e ka pikasur se çfarë nuk shkon me të.

E gjeni dot pa ndihmë?

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-Copy-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-Copy.jpg","attachment_id":600215},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-229-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-229.jpg","attachment_id":600216}]

3 komente në “FOTO që ka çuditur rrjetin: E dalloni çfarë nuk shkon?”

 1. ububub says:

  eshte e njejta fyture mashulli ne te gjitha personazhet e kesaj fotografie..

  Shikoni goja eshte e njejta dhe froma e fytures..

 2. xheJ eN Bi says:

  Eshte mashkulli qe pozon pas ” femrave”.

 3. pirro says:

  Kane qime ne mustaqe dhe ne mjeker.
  Munde te jete e njetja fytyre.
  e treta nuk e ka sytjenen e majte.
  asnjera nuk ka sytjena dhe t e mbathura te njeta sipas kompletit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *