FOTO LAJM/ Ish-ministri Ksera merr leje për të dalë nga burgu, një mik zbulon vendndodhjen e tij

kseraFestat e fundvitit për familjen Ksera me sa duket do të jenë të gëzueshme, pasi jo vetëm qe kryefamiljari do të jetë me leje, po dhe sepse do të presë amnistinë ku pritet të përfitojë.

Ish-­ministri i Punës, Spiro Ksera u dënua në shtator të këtij viti me 1 vit e tetë muaj burg për shpërdorim detyre.

Ksera, i cili u arrestua në janar të këtij viti, ka marrë leje për të lënë qelin për disa ditë me rastin e festave.

Një mik i tij ka publikuar dhe një foto të ish-­ministrit.

“Miku im Spiro Ksera pranë familjes, e drejta shumë shpejt do dali”, shkruan ai. Ksera pritet të përfundojë dënimin së shpejti falë edhe amnistisë.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...