Ngjarja tronditëse në Tiranë: E njohu në bar, e ndjek deri në shtëpi dhe e përdhunon

perdhunimiNjë 20­-vjeçar është arrestuar ditën e djeshme nga Policia e Tiranës pasi akuzohet se ka përdhunuar një 37-­vjeçare të identifikuar me inicialet L.R.

Kështu, sipas njoftimit të Policisë së Tiranës, 20-­vjeçari F.A. dyshohet se më datë 09.12.2016, ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, pa pëlqimin e shtetases L. R.

Ajo është paraqitur më datë 16.12.2016, tek Komisariati i Policisë Nr 1 dhe ka bërë kallëzim ndaj shtetasit të arrestuar, ku pretendohet se pas njohjes në një bar , ky shtetas e ka ndjekur deri në banesën e saj dhe më pas duke ushtruar dhunë ka kryer marrëdhënie seksuale me të.

Materialet procedurale i’u kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së shkallës së parë Tiranë, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”, parashikuar nga Neni 102 i Kodit Penal.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Ngjarja tronditëse në Tiranë: E njohu në bar, e ndjek deri në shtëpi dhe e përdhunon”

 1. Malo says:

  Per nga mosha i bjen te kete bere seks me moshen fix te nenes se tij. Sepse nje 16 ose 17 vjecare lind ne kushte normale. Cfar po ndodh ne kete vend?! Njerz me veprime kafsherore!

 2. Dori says:

  Nuk eshte aspak e vertete kjo histori. Djali punon banakier ndersa ajo qe pretendon se eshte dhunuar eshte e dashura e tij, shtetase amerikane. Kane qene te dehur dhe djali i ka kerkuar te bejne seks anal. Fillimisht ajo ka thene po, por gjate seksit, ka nderruar mendje. Djali nuk ka ndaluar dhe ka vazhduar. Nje jave me pas, per inat ajo e ka denoncuar. Eshte histori hakmarrjeje mes dashnoresh, jo perdhunim. Prandaj dhe zonja ne fjale ka bere denoncimin nje jave me vone. Shqip, qarte dhe paster ne i themi: Qejfi ja ka, por bytha nuk ja mban…

  1. Kot says:

   Pra e ka pasur fajin ajo meqe ka ndrruar mendje? Kur te thote JO eshte JO dhe pike. Se para apo gjate muhabetit nuk ka piken e lidhjes. Ka pasur arsyet e veta dhe duhej respektuar. Ti qe flet keshtu nuk e kupton si duket si funksionon kjo gje. Legena meshkuj.

 3. mender ... says:

  zonja ka pritur edhe nje jave dhe pastaj ka ndere dhunen e ka shkuar ne polici .cudija e dyte eshte se eshte njohur ne nje bar me nje 20 vjecar.une do te quaj viktime djalin sesa zonjen qe e ka ndjellur per ti shkuar mbrapa si manar.

 4. says:

  S’kemi gjakun indian. Ti kërkoi falje dhe të dënohet 47 ditë burg.

 5. Peco says:

  Sa i poshter ky djali !!!!!!!!!!! Gjynah te shkretes, i ka marre ate, qe, e voclka zonjushe, e ka ruajtur per 37 vjet me radhe nga cdo invador vendas apo i huaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *