REPLIKAT/ Komentuesit: Na përzieve stomakun, merru me ndonjë punë dhe ik falu te prifti. Rama: Pi çaj me rigon dhe shikoni si do eci Interi…

Kryeministri Edi Rama është përfshirë dje në replika me disa nga komentuesit në faqen e tij në FB.

Replikat:

Komentuesi: S’eshte koncerti Vienes por eshte mashtrim qe vetem injorantet qe po mashtroni sja kane haberin ku qendron ndryshimi mes Philharmonic Orchestra dhe Philharmonic Ensemble- Vienna. Megjithese edhe tek koncerti famshem i Vienes, kur fillon duartroket audienca, se c’me perzihet stomaku…

Edi Rama: Henri, per stomakun çaj me rigon keshillojne plakat, ndersa per koncertin, nuk eshte Koncerti i Vienes, po Koncerti i Vienes ne Tirane! E kupton diferencen? Nese jo, filloje me cajin me rigon se shendeti mbi te gjitha e pastaj bej edhe nje perpjekje qe ta kuptosh? Shendet

Edi Interisti Rregullo ndonje rruge dhe ndonje shtylle dritash dhe hap ndonje pune … pastaj mendo per shkarravinat e tua ??

Edi Rama: Shiko Interin se po nuk eci Interi nuk i kupton dot si ecin punet e tjera?

Komentuesi: Aman ooooo burr se na more mente me gjith keto shifra ahaha je ???

Edi Rama: Me fal, po keto jane shifrat, ulu pak se mos biesh? Rrofsh!

Komentuesi: Llafe shum e pune pak! Po gjysma tkeqes se skeni vtm llafe

Edi Rama: Epo rrofsh, edhe ti komentator gjysma e te keqes, nuk e ben bloze fare ? Respekt.

Komentuesi: Mundohu te shkoshë në kishë dhe rëfeu te prifti

Edi Rama: Toshe Pacani me fal kolos se nuk ta kuptova madheshtine qe ne momentin e pare???

Komentuesi: Po ku e di ti ceshte varferia

Edi Rama: Kujtim Shuaipi jo jo nuk e kam provuar as e kam degjuar po e kam pare nga shume afer aq shume sa nuk ta pret mendja, per shkak te detyres natyrisht!

Komentuesi: Ha naj pune e lej reklamat

Edi Rama: Punet nuk hahen bahen Martin? Respekt

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/komentues-3-150x150.png","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/komentues-3.png","attachment_id":600377},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/komentues-2-150x150.png","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/komentues-2.png","attachment_id":600376},{"thumb":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/komentues-150x150.png","full":"http:\/\/Www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/komentues.png","attachment_id":600378}]

8 komente në “REPLIKAT/ Komentuesit: Na përzieve stomakun, merru me ndonjë punë dhe ik falu te prifti. Rama: Pi çaj me rigon dhe shikoni si do eci Interi…”

 1. bledi says:

  Kur shaj SALIUN nuk e kontrolloni

 2. Rreshqitje totale says:

  Ka rreshkitur totalisht. Se kuptoj si nuk e keshillon njeri qe mos shkruaje me ne facebook si 12 vjecar.

 3. vezhguesi says:

  Cti besh kujton se me batuta behet rilindja. Mir tha dikush qe ne 2013 i plasen ujrat ketij po lindja serdhi e serdhi. Se di ke genjen akoma ky qofte me shkopin magjik, qofte me fajin e ka saliu qofte me ku e lage e qofte me te fala gruas. Me siguri e di dhe vete qe se beson kush njeri po kapadai hiqet se kujton se do i mare zgjedhjet qofte me leke qofte me Lul berisha qofte me dobesine e Lul Domates.
  Un besoj ketij njeriu ja ka bere bene i madh e vogel se ky sla njeri pa i zbrazur xhepin vec suites se vet rilindase. Do jete kaq e fuqishme kjo suite te bleje zgjedhjet. Une se besoj me kte mllef qe ka kunder tij populli, ishte me i forte Berisha kur humbi ne 2013 e prapseprape humbi. Ky mendoj do shkoje me rrokopuje se Saliu ne 2013.

 4. Sony says:

  Sa te jete Lulkuqja ne krye te opozites ky adoleshenti vonuar do beje qef e do i mari zgjedhjet

 5. sapa says:

  Komentet le ti bej ai se edhe Sal Tropoja po i ben sipas stilit te tij.Por megjithate shtroj pyetjen:neqoftese do ishte ne pushtet Sali Tropoja a do kishte kete zhvillim nenkuptoj vetingun e tjere pavaressisht zvarritjes???a do ta diskutonte Saliu problemin e gjygjtareve kriminele si Rama?nuk e besoj kurre,Tani per tani alternativa me e mire per kete popull!Imagjinoni te jeni ne vendin e tij me Meten ne qeverisje dhe te perpiqesh te besh edhe reforme por edhe hajdutin te mos e godasesh se te ndihmon ne qeverisje.Prandaj Rames dhe PS voten me shprese se do behet dicka.

 6. Emiljano says:

  O zoti Km tashi si eshte muhabeti ti ske pune me ca te merresh apo ke shume kohe ne duar dhe sdi ca te besh

 7. edi rama - deliranti i rrezikshem says:

  Duhet te qeshim ne tani, sipas sahanlepiresve te TEMA-s??????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *