VIDEO/ Kap dashnoren e burrit pas katër vjetësh ndjekje, hakmarrja e saj…

dashnorjaKjo video e filmuar në një qytezë në Kinë tregon momentin kur një grua kap më në fund dashnoren e burrit të saj në flagrancë.

Ajo kishte 4 vjet që e ndiqte, por pa sukses, të paktën deri tani.

Pasi i ka gjetur bashkë, ajo e ka kapur dashnoren për flokësh duke e nxjerrë në rrugë dhe duke e poshtëruar.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *