VIDEO/ “Tmerr” në Dubai: Tanku çan murin dhe futet në qendrën tregtare

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

tankKjo video është filmuar në një qendër tregtare në Dubai.

Një tank ushtarak shihet të depërtojë mes murit brenda një qendre tregtare.

Personat që i jepnin tankut, ishin treshja e njohur Jeremy Clarkson dhe kolegët e tij James May dhe Richard Hammond.

Që prej largimit nga BBC prezantuesi i njohur që dikur ka qenë edhe në jug të Shqipërisë, po filmon dokumentarin e tij “The Grand Tour” dhe pjesë e shfaqjes ishte edhe skena e mëposhtme.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *