FOTOT/ Atentatori i ambasadorit rus është vrarë, ja fotot ku shihet i përgjakur (18+)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Atentatori i ngjarjes së djeshme në Ankara është vrarë.

Këto foto të publikuara nga britanikja “Mirror” tregojnë Mevlut Mert Altintash të shtrirë pa jetë dhe me shenja plumbash dhe gjak në trup.

Altintash, 22 vjeç, kishte mbaruar akademinë e policisë.

“Ne vdesim në Aleppo, ju vdisni këtu”, tha ai pasi vrau ambasadorin rus Karlov.

Raportohet se Altintash është ekzekutuar nga forcat speciale menjëherë pas ngjarjes.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-262-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-262.jpg","attachment_id":"601201"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-263-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-263.jpg","attachment_id":"601202"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-256-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-256.jpg","attachment_id":"601203"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-240-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-240.jpg","attachment_id":"601204"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-211-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-211.jpg","attachment_id":"601205"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-178-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-178.jpg","attachment_id":"601206"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Atentatori i ambasadorit rus është vrarë, ja fotot ku shihet i përgjakur (18+)”

  1. petro says:

    PO KY RUSI QE HENGRI 9 PLUMBA KU E KA GJAKUN?!!!. PO NA BEJNE CIRK ME INFORMACIONIN MASSMEDIAT E SOTME, S’PO MARRIM VESH ASGJE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *