FOTOT/ “Bosi” me Lambo parkon para Bashkisë së Tiranës, ja çfarë i bën polici

Një drejtues mjeti ka parkuar Lamborghinin e tij luksoz në vend të gabuar dhe nuk është falur nga polici.

Ndonëse në shumë qytete shqiptare apo lagje të Tiranës kjo supermakinë mund të ishte toleruar pa gjobë, ndryshe ndodh në qendër të kryeqytetit.

Ky efektiv i Policisë Rrugore, mesa duket nuk ndikohet nga vlera qindra mijëra euro e Lamborghinit, por e gjobit atë për shkeljen që ka kryer.

Makina luksoze e pasanikut shqiptar është ndaluar përpara dy institucioneve të rëndësishme, Bashkisë së Tiranës dhe Ministrisë së Brendshme, dhe është gjobitur për mungesën e targave.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-261-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-261.jpg","attachment_id":"601196"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-262-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-262.jpg","attachment_id":"601197"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-255-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-255.jpg","attachment_id":"601198"}]

15 komente në “FOTOT/ “Bosi” me Lambo parkon para Bashkisë së Tiranës, ja çfarë i bën polici”

 1. Mirush says:

  Aman cfare i paska bere. Tituj idiote

 2. micky says:

  gjobe?
  duket sikur i ka blere cigare….

 3. .. says:

  epo eshte bos por nuk ashte yni!!!!

 4. DIA says:

  Cfare thua mo gjoja gazetar gjobe per mungese targash nuk ka, legjislacjoni shqipetar te bllokon mjetin deri sa te dalin targat, ai mjet pa targa nuk ka paguar asnje takse.

 5. Qytetar says:

  Ju lumtë policit.Ta marrin vesh të gjith se shteti nuk është më rrumpallë.

 6. Illyrian says:

  Bobo… ç’i paska bërë!
  Do shikoj me vëmendje CNN, euro news… sot në mbrëmje, ndoshta na japin detaje më të hollësishme për këtë lajm sensacional.

 7. Shteti says:

  Ka shtet ketu. Ste fal shteti. Droga vuuuu por piktori se le imazhin e perrallave me kalamaj

 8. Qifi says:

  krimi ka mbyt vendin policet krihen me marrina. Policia qe kurr nuk e deshem.

 9. bekim says:

  D m th nje polic beri punen qe ai paguhet

 10. .**** says:

  PO PERVEçSE GJOB PER SHKELJE TE RREGULLORES QARKULLIMIT çFAR KERKONI ME SHUM AMAN , TA VRASI QE JU KOMETUS TE KENAQENI , çfardo qe te bej policia per tifozet e saliut gjithmon asgje nuk ben , sja vlen ti komentosh kta tipa , hera e par mas 25 vjetesh qe bie pak era polici se na u shpif me policet e saliut me sandalle duke shitur brek grash tek tregu , por maloku viçidolit e ben me qellim qe te denigroj deri ne turp kte vend se esht agjent i serbit qe kur nuk mbahet mend , injorantet e pa korigjushem e ndjekin nga pas , ose ata qe nuk duan fare shtet.

 11. Xhafa says:

  Turp per hszetaret qe perhapin kete metalitet…bosi i leshit. Pars ligjit jane te gjithe njesoj dhe da per dijeni o gazetare pa tru ata qe kane Ferrari e Lamborghini jane shume me korrekt me ligjet dhe rregullat sesa halabaket. Ja imponon statusi….ndersa ky do jete ndonje tipik katunar qe e ka vjedhur makinen ne Europe.

 12. Kellira says:

  Bravo policia!
  Po i heq edhe une targat dhe po dal verdalle.
  Jam kurioz te di si shkruhet gjoba ne kete rast. Targa X?!

 13. Mandi says:

  Sa shakatore qe jeni?! Po si mund te pretendosh ti vjelesh gjoben nje mjeti pa targa?!
  Me vjen keq per policin se ka per ta paguar vete. Injorante

 14. tironsi says:

  Normal qe gjob, se per te zgjuarit e albanistanit, aq ka ne dor, dhe po e ben. Lambon se leviz dot nga vendi me mjetet e policis. Problemi esht a do paguhet gjoba, se cunat e LSI e kan

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *