FOTOT/ Rita Orës i vjedh 2,7 mln euro “princi saudit”

Rita Ora ka humbur një shumë të konsiderueshme parash nga mashtrimi i një ortaku të saj.

26-vjeçarja kishte investuar para në një biznes me personin që i ka vjedhur 2,7 mln euro, nga llogaria e përbashkët.

Fqinjët e personit të dyshuar thonë se muajt e fundit ai jetonte si një “princ saudit” duke blerë makina të shtrenjta dhe një orë 25 mijë euro.

Policia ka nisur hetimet dhe kërkimin e tij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-253-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-253.jpg","attachment_id":"601052"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-256-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-256.jpg","attachment_id":"601053"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-248-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-248.jpg","attachment_id":"601054"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-234-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-234.jpg","attachment_id":"601055"}]

4 komente në “FOTOT/ Rita Orës i vjedh 2,7 mln euro “princi saudit””

 1. mirel says:

  She works hard for the money

 2. Baba Abazi me xhunga says:

  bo cna gjeti cna gjeti thuaj ah moj Rita te rafte pika ,sikur mi moren mua me duket ,ti je ylli i kombit dhe nderi i atdheut kosovar,pavarsisht se te kane shqyer shume te zinj dhe arabe ti prape se prape je krenaria jone,ti nuk quhesh prostitute ,kshu thote dhe Sali Berisha .

 3. ali vkora says:

  Sa te kesh trekendeshin e Bermundes Ti o Rita nuk ta kam merakun .Tung!

 4. ali vkora says:

  Sa te kesh trekendeshin e Bermundes Ti o Rita nuk ta kam merakun .Tung!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *