FOTOT/ Rita Orës i vjedh 2,7 mln euro “princi saudit”

Rita Ora ka humbur një shumë të konsiderueshme parash nga mashtrimi i një ortaku të saj.

26-vjeçarja kishte investuar para në një biznes me personin që i ka vjedhur 2,7 mln euro, nga llogaria e përbashkët.

Fqinjët e personit të dyshuar thonë se muajt e fundit ai jetonte si një “princ saudit” duke blerë makina të shtrenjta dhe një orë 25 mijë euro.

Policia ka nisur hetimet dhe kërkimin e tij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-253-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-253.jpg","attachment_id":"601052"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-256-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-256.jpg","attachment_id":"601053"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-248-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-248.jpg","attachment_id":"601054"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-234-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-234.jpg","attachment_id":"601055"}]
                 Loading...