VIDEO/ I vjedh portofolin kamionistit, por hakmarrja e tij është epike

kung fuKjo video është filmuar në qytetin e Foshan në Kinë.

Një kamionist kishte ndaluar në trafik, kur një motoçiklist i vodhi portofolin nga kabina.

Por teksa hajduti u kthye nga krahu tjetër i rrugës, kamionisti u hakmorr në mënyrë brilante.

Duket si një skenë e filmave të Bruce Lee.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ I vjedh portofolin kamionistit, por hakmarrja e tij është epike”

  1. Kritiku says:

    I kuptoni fjalet qe perdorni? E kuptoni fjalen “epike”? Ore analfabete funksionale, shkoni dhe beni ndonje pune tjeter, sepse kjo e gazetarise, eshte shume larg zhvillimit tuaj intelektual.

  2. Illyrian says:

    Në titullin e videos thuhet që i vodhi “phone”…( “gets revenge on phone thief”)
    Apo, phone përkthehet portofol në gazetën tema?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *