VIDEO/ Rama iu tregon brrylin kritikëve dhe kundërshtarëve: Vetëm këtë keni bërë ju….

ramaKryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim me pensionistët.

Ai tha se përveçse do të marrin shpërblim, pensionet e 643 mijë pensionistëve do të rriten duke filluar nga marsi.

Rama tha se ndihet krenar për atë që ka bërë qeveria për pensionistët, port ha se mbetet kokëulur përballë kësaj kategorie.

Ndërkohë, në fund ai iu është përgjigjur kundërshtarëve të vet duke iu treguar krahun, pasi sipas tij, ata aq kanë bërë.

ramiu

“Ata që flasin, le të flasin. Për të folur të flasin, por për të bërë këtë kanë bërë”, tha Rama, duke treguar brrylin.


Rama me pensionistet by PanoramaVideo

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “VIDEO/ Rama iu tregon brrylin kritikëve dhe kundërshtarëve: Vetëm këtë keni bërë ju….”

 1. Qytetar says:

  Bravo,jini në drejtimin e duhur,vazhdoni të punoni dhe të jeni të sinqert.Njerzit kanë sy e vesh,shikojnë e dëgjojnë.

  1. Arben Patoku says:

   …bleu votat e pensionisteve me 60,000 leke. Jo o gangster kryeminister, ti duhet ti japesh atyre ate qe ju takon dhe je me vonese, qe do te thote duhet ti trajtosh te gjithe te barabarte dhe jo nje pastruese qe del ne pension sot te marre me shume pension se nje drejtor qe ka punuar ne sistemin e shkuar, nje ligj antikushtetues dhe diskriminues i sali karit e tos kurves por qe po i bashkohesh edhe ne keto 4 vjet …..kjo eshte vjedhje kriminale.

 2. Kiço Mustaqa says:

  Si Enver Hoxha njehere moti

 3. luli i vocerr says:

  Tape qenka….Ata poshte u gajasen se ju kujton shokun e idealit. Fucking people…..

 4. eri says:

  Lol, sa “popullor” kryeministri jone…

 5. sali says:

  Dhe vertete ate kane bere ,por dhe me keq se aq ,ATA SHKATERUAN SHTETIN DHE I KANE SJELLE SHQIPERISE AQ TE KEQIJA SA ASNJE PUSHTUES NUK JU A KA SJELLE,aTA QE NUK KANE SY E MENDJE TA SHIKOJNE E VAZHDOJNE TIFOZE TE ASAJ FATEKEQESIJE NUK DUAN VEHTEN E FAMILJEN E TYRE

 6. .**** says:

  BRRAVO ED RAMA , mos degjo idjotet dhe injorantet ose llumin e kti kombi , qe nuk duan shtet por anarshi , ti ke mbeshtetjen e gjith SHQIPTARVE dhe do ta kesh perher, vetem injorantet dhe zagaret te shajn se dun baben saliun mos ja vej re ksaj serie njerzish se nuk kan as nje vler , ti vazhdo punen injorantet debilat dhe antishteti le te terbohen ne qe do te japim voten jemi shumica respekte zoti RAMA.

 7. xhulio says:

  U ngjall Enveri.Delirant dhe genjeshtar.Kujton se di te gjitha.O zot!…Qente le te lehin , karvani shkon perpara.Pleher kafshe.

 8. Beni says:

  Perfundimisht edhe ky po shkon ne te njejtin drejtim me saliun premtime te pambajturadhe vetem show mediatik me pensioniste e pioneiere pasi biznesit dhe popullit i ka ardhur thika ne palce. Kisha shprese tek ky por jam teresisht i zhgenjyer.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *