Astrit Patozi: Pavarësisht çdo skenari PD duhet të shkojë në zgjedhje

bregu patoziNë mbledhjen e sotme të grupit parlamentar të Partisë Demokratike është diskutuar për reformën zgjedhore.

Mësohet se deputeti Astrit Patozi ka kërkuar që opozita të marrë pjesë në zgjedhje pavarësisht skenarëve që mund të ketë mazhoranca, raporton Lapsi.

“Pavarësisht çdo skenari nga maxhoranca, ne duhet të shkojmë në zgjedhje.

Asgjë tjetër nuk ka më shumë rëndësi se sa zgjedhjet.

Ky është shqetësim real, duhet ta kishim pasur çështje të parë.

Duhet të organizojmë strukturat në bazë dhe të ngremë ekipin e fushatës elektorale”, mësohet të ketë thënë Patozi.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *