FOTOT/ Çifti i dehur nis të bëjë seks në rrugë, por…(18+)

Këto pamje vijnë nga një lagje e Moskës.

Një çift rus që sapo kishte dalë nga një lokal ku ishin dehur, tentuan të bënin seks në mes të rrugës.

Femra shihet të ulë mbathjet dhe të hipë mbi mashkullin.

Por pavarësisht tentativave të dëshpëruara, ata ishin aq të dehur sa nuk mundën të bënin asgjë.

Pamjet u filmuan nga kalimtarët.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/10.jpg","attachment_id":"601770"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-274-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-274.jpg","attachment_id":"601771"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-273-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-273.jpg","attachment_id":"601772"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-250-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-250.jpg","attachment_id":"601773"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-221-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-221.jpg","attachment_id":"601774"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-186-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-186.jpg","attachment_id":"601775"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-163-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-163.jpg","attachment_id":"601776"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-133-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-133.jpg","attachment_id":"601777"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-100-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-100.jpg","attachment_id":"601778"}]

2 komente në “FOTOT/ Çifti i dehur nis të bëjë seks në rrugë, por…(18+)”

  1. nora says:

    Moska , vendi i kurvave me te ndyra ne historine e para komunizmit dhe post komunizmit. Te etura per 10 dollare ato mund te bejne cfaredo. Kam pare ne Moske plot te tilla. Mblidhen ciftet me miq ne fundjave dhe kembejne partneret pa problem. Femra qe prishin familjet, qe persekutojne meshkuj kur u bien ne dore vetem per te perfituar. Kjo mbase ndodh edhe tek ne por kurrew ne kete mase. Me besoni kjo eshte menyre jetese dhe kulture ne Moske.

  2. nazmiu says:

    OHHH shikoni kete kurvicken, me filipinez. Kushedi filipinezi i ka premtuar ti bleje ndonje pale breke.Haahaaa

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *