VIDEO/ I moshuari vret të riun hajdut, e pabesueshme çfarë ndodh në gjykatë

killPak ditë më parë u publikua kjo video ku një 62-vjeçar vriste një hajdut.

Ngjarja ndodhi në Buenos Aires.

Por sot ka ndodhur e çuditshmja në gjykatë.

I moshuari nuk është dënuar duke u shpallur i pafajshëm.

Gjykatësi argumentoi vendimin duke thënë se ishte për vetëmbrojtje.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “VIDEO/ I moshuari vret të riun hajdut, e pabesueshme çfarë ndodh në gjykatë”

 1. Tom says:

  Nuk ka perse te denohet. Hajduti ishte me arme ne dore dhe mund ta vriste plakun.
  Nje plehre me pak.

  1. posikur says:

   Cfare ka per t’u cuditur o gazetare koti? Vetem ne Shqiperi denohet ai qe s’ka faj dhe mbrohet hajduti me ligj e me gjykate. Cfare prisnit tjeter?

 2. Flamur says:

  Perse eshte e quditshme ky lajm pritej

 3. lek dukagjini e ka fajin says:

  Ore po ne Arabin Saudite ka hajduta?

 4. Bravo says:

  Keta gazetaret jane kaqola ose simpatizante te krmit
  E pabesushme? Pse ?
  Sepse nje i moshuar mbrojti vehten nga nje kriminel i armatosur

 5. Illyrian says:

  Pse e pabesueshme or TRAPI I TEMES?

 6. k says:

  KA DREJTËSI BOTA JO GJYKATA ME KURS PLEPASH.

 7. sapa says:

  Plaku veproj gabim!Pse nuk e la hajdutin qe ta vriste?nuk do ta quante kush fajtor.

 8. NjeQytetarOptimist says:

  Cfare ka per pabesueshmerine o gazetar kaqol.. Ai qelloi me arme drejt plakut megjithese plaku e kuptoj cfare e priste..

 9. vend idiotash says:

  epo kjo pike e zeze keta gazetare idiota edhe me video dhe arrijne te bejne shkrime te tilla, pale te mos kishte video café edo shkruanin… o injorante…. o amatore psikopate… qe nuk mbushet njehere juve….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *