VIDEO/ Nishani i sëmurë, ja si e ndihmon Erdogani të ngjitet në shkallë

nishanPresidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, po qëndron për një vizitë në Ankara të Turqisë ku është pritur nga homologu Reccep Tayip Erdogan.

Një moment i ndjeshëm është vërejtur në kohën kur Nishani mbërrin tek selia e Erdoganit.

Pasi zbret nga makina, dora e tij e majtë nuk lëviz fare.

Ndërkaq, presidenti turk e ndihmon të ngjitet në binën pranë ushtrisë, pasi edhe këmbën e majtë e lëvizë me vështirësi, shkruan lajmi.net.

Presidenti shqiptar shihej se kishte problem edhe me lëvizjen e këmbës së majtë.

Nishani ishte diagnostifikuar nga një sëmundje e quajtur Kavernome cerebrale dhe kishte pasur një ndërhyrje nga neurokirurgët.

Njëri nga ta, mjaft i njohur në Shqipëri, Mentor Petrela, kishte thënë se specialistët kanë bërë një progres në shërimin e tij, por Nishanit do t’i duhej të trajtohej edhe me kinestezi.

Edhe vet Nishani kishte folur hapur për sëmundjen e tij pas zgjedhjes në krye të shtetit.

Ai e kishte quajtur një problem “estetik”.


Nishani ne Ankara by lajmi-net

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “VIDEO/ Nishani i sëmurë, ja si e ndihmon Erdogani të ngjitet në shkallë”

 1. kozmo says:

  Nishani duhet te shkoj ne kemp .

  1. Raimond vlonjati says:

   Po mire s’ka gje

   Duhet te kemi respekt per Presidentin tone , aq me teper kur esht i semure

   Tregohuni njerez moderne se jetoni ne kohe mode ne

 2. Aureli says:

  Turp!! perfaqsohemi nga nje handikap!!

  1. Shkupi says:

   Te jesh handikap fizik edhe nuk eshte edhe handikap, por te jesh handikap ne koke si ti me Co.eshte hadikap i plote.

  2. elton says:

   Me fal, por nuk eshte Handikapi i tij qe me shqeteson apo turperon, problemi eshte qe ka njerez me handikap dhe me dinjitet shume te larte, por eshte personaliteti i tij qe paraqet handikap dhe si pasoje na bene te dukemi me pak dinjitoze!

 3. alb sapun says:

  vellai i madh ndihmon vellain e vogel te ngjisi shkallet po ashtu ishte bere dhe shofer i edi ramllikut,allahu akber

 4. Kapter Jari nga Presidenca, gjysmak nga trute dhe fiziku says:

  Edhe cfare ndihme se, Erdogani e paska mbajtur hopa kete sakatin e SHQUP-it Kapter Jarin.
  Po kur kerkon te rimandatohet, hajde kastreves, hajde, na turperoji ne sy te botes turp.

 5. Arnaut Osman una faccia una razza says:

  Biçim Sakat takon baben e vet Biçim Kopuk

 6. Nishan-Qesharaku says:

  Tani vertet po e kuptoj pse Jari do te rikandidoj. Sepse gjithmon ka nevoje per nje njeri qe ti ri afer…:)

 7. Shefqet Cela says:

  Nuk i ka thene “jam semure” se nuk e kuptonte Erdogani. I ka folur turqisht: JAM CYRYK!

 8. xhulio says:

  E mira do te ishte te mbante hapur bastunin enver.Me siguri do te arrinte nga fitorja ne fitorje.Si te gjtha produktet Saliste, Ramiziste e soje e sorrollop i tyre.Mjere Shqiperia!

 9. Qytetar says:

  Duhet ti vij turp Atij dhe atyre që e zgjodhën.Jo se është sakst,por se ishte i till dhe pranoi të bëhej president në këtë gjëndje.Ndaj po e përsëris prap se nuk më vjen aspak keq për Të e më vjen turp që është President i Shqipërisë.

 10. Sahadija e Xenit says:

  Problem estetik !?!? Sakatit mustaqe dhjere i ka mare dhe trurin

 11. wow says:

  vertet duket per te ardhur keq, por le te shpresojme se nje dite ta lene te gjitha dhe spastrohet vendi nga nje plehre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *