Nard Ndoka thumbon Bashën: I ke varur shpresat te LSI

Ndoka (1) (1)Deputeti Nard Ndoka i ka “këshilluar” kreut të PD Basha që të mos mbajë më shpresat te LSI si e vetmja rrugë për të ardhur në pushtet.

Opozita i ka varur shpresat shpesh te LSI, si një parti që garanton qeverisjen dhe standardet. Ajo garanton vetëm interesat e veta. E ka detyruar PS­në shpesh herë, por për interesat e veta dhe jo të qytetaëve. E ka gjunjëzua LSI PS­në, por bvetëm për interesat e veta, kanë rënë dakord për pazaret e tyre. Kjo është edhe për ju (PD) që akoma mbani shpresa te një subjekt politik si LSI. E kam dëgjuar shpesh kryeministrin, por ai është problem për të gjithë, edhe për veten e tij. Shpresuam se ai do të ishte një burrë shteti, por ai në fakt është një burracak shteti”, tha Ndoka.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Nard Ndoka thumbon Bashën: I ke varur shpresat te LSI”

  1. Ivan i madh says:

    Debil debil ky Nardi po tha me te vertete nje here dicka te vertete ne lidhje me banden e hajduteve LSI me krye hajdutin Like kufomen dhe partive sherbetore te saj vetem per pushtet PS dhe Pd. Ujku ulurimen kur cakalli Lsi po ben kerdinen dhe quravitet sikur i qan halle popullit per varferine.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *