Rama del për një moment nga salla/ Blushi: Iku se ka frikë nga unë dhe të fshijë hundët…

blushiPas replikës me deputetët që kishin kërkuar interpelancë më te, kryeministri Edi Rama ka dalë për një moment nga salla e Kuvendit.

Blushi, që është ngritur të flasë sërish, tha se Rama ka frikë dhe doli të fshehë hundët.

Blushi: Lerë të ikë se është frikacak,

Ndërhyn Leskaj

Blushi: Zonja Leskaj, më lejoni të flas.

Deputetet flasin nga vendi

Blushi: Është frikacak Vangjel edhe frikacak i paaftë se frikacakët dridhen por rrinë në vend, ju që e mbështesni aty jeni problemi i Shqipërisë.

Ku e keni frikacakun, thoni të vijë në seancë, thirre Taulant të vijë se është në interpelancë, dua ti tregoj sa i paaftë është edhe si frikacak. Shkoni nxirreni nga aty se po fshin hundët..

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama del për një moment nga salla/ Blushi: Iku se ka frikë nga unë dhe të fshijë hundët…”

  1. nord.al says:

    Deri tani kam menduar se me i neveritshmi eshte Sali Berisha, por tani shoh se paska konkurrent Blushin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *