Rama e sfidon, Blushi nuk i përgjigjet

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Takimi-Blushi-RamaKryeministri Edi Rama, në përfundim të replikës së tij me Ben Blushin, i ka kujtuar atij një kompliment që i kishte bërë.

Kur vendi mori statusin, Beni me ka bërë kompliment të madh.

Vetëm ti, tha, mund t’ja dilje kësaj.

Hajde dil dhe mohoje tani”, tha Rama.

Por, Blushi, i cili është ngritur pas fjalës së Ramës, nuk i është përgjigjur sfidës së Ramës, duke pranuar në heshtje se e kishte thënë atë gjë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “Rama e sfidon, Blushi nuk i përgjigjet”

  1. "horri i bulevardit" says:

    Ben Blushi eshte nje plehre e salehut qe pabesine e ka ne gen, do ta shohim ne zfgjedhjet e ardhshme, ku do te marri nj Hajdar n goje dhe do te shporret nga Politika. eshte vetem nje shurronjes i Fatos nanos, qe mundohet ti beje qejin salehut, qe mund ta fuse si kain e zi ne listat e pederaasteve te shpellareve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *