VIDEO/ Momenti kur RENEA qëllon me snajper të riun në Lezhë

ddPolicia publikoi pamjet filmike të momentit kur RENEA qëllon me snajper 20 -vjeçarin Aldi Lleshaj.

I riu u rrethua në Gjorm të Lezhës, pasi kishte plagosur në një postbllok efektivin e policisë, Nikolin Gjergji.

Pasi u plagos në këmbë Lleshaj u kap dhe u dërguar në spitalin e Traumës. Shihni videon më poshtë.

REMOTE_ADDR:[]

11 komente në “VIDEO/ Momenti kur RENEA qëllon me snajper të riun në Lezhë”

 1. Qytetar says:

  Bravo kjo eshte policia qe duam.

 2. toni says:

  200 veta sikur po kapni Van Damne. Ca boni se late nom !

 3. Call of Duty says:

  Ky cubi të ishte në Amerikë dhe të kundërshtonte policinë, familjarët do fillonin pregatitjet për funeral. Bravo policia, që I shpëtoj jetën cubit.

 4. kasem gahinja says:

  keshtu te veprohet me te gjithe kriminelet.bile kur eshte e nevojeshme edhe me plumb ballit.marrinbjete njerezish dhe denohen me burgim te perjetshem.te nderuar police,mirenjohje per ju.po i pate se kane arme dhe ja u drejtojne,kur nuk kane vlere per te thelluar hetimin,dhe per te mbrojtur jeten tuaj ,jepuni plumbin ballt,vriteni ne kushtet e vetembrojtjes.

 5. kodrasadikitk says:

  Ju lumte policija shqiptare ,kapeni dhe futni ne biruce disa kriminel qe po kercnojne e po i qesin faqen e zeze Shqinise gjithandej edhe pse populli eshte i mrekullushem dhe tejet i dashur per turistet dhe per mikpritje gjithandej….

 6. A T Z says:

  Personalisht me vjen shume keq qe po rritim nje rini me prirje kriminale dhe nje shtyjte psikologjike drejte te paligjshmes,policia beri punen e vet por eshte mire qe ne te ardhmen te hapim me shume shkolla se sa burgje.

 7. LORA says:

  Mori fund epoka poshteruese “e largimit ne drejtim te paditur” te krimineleve.
  Pergezime per forcat e rendit qe jane non stop ne permbushjen e detyres se tyre kushtetuese.

 8. Tropojani says:

  Kriminelit i ruajtjen jeten, do ta denojne me ndonje denim simbolik,( se mund te marre ndonje raport si i papergjegjshem), do ta ushqejne ne burg populli me leket e tij, do te dale serish krimineli dhe prit pastaj kur te beje kete qe nuk mundi ta beje deri ne fund. Pse, ore, ne kembe, nje plumb kokes dhe … nje kriminel me pak Shqiperia.

 9. Tano says:

  Shume lavderime per policin por nese e bere hesap per te shtene me mire te vrare se aty vlon ligji i hakmarrjes dhe jo shteti.Good luck

 10. lelegu says:

  Shkerdhatat e Reneas bejen karderrin me varfanjaket e ketij vendi kurse me bosat e medhenj sua mban bytha

 11. berti says:

  duhej plumbi ballit se kishte qelluar mbi policine pasi ka grabitur nen kercenimin e armes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *