FOTOT pikante: Nga “përqafimi” i Ed Shalsit nga Berisha, tek takimi me “Kaubojsin”

Ndryshe nga seancat e shkuara, Sali Berisha nuk ka qenë shumë protagonist ditën e djeshme.

Ai ka folur në Kuvend vetëm pasdite vonë.

Ndërkohë, ndryshe nga herët e tjera, ai është shfaqur miqësor me deputetët socialistë, teksa është fotografuar duke biseduar me Eduard Shalsin, e madje i ka hedhur edhe krahun atij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-2-1.jpg","attachment_id":602532},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-11.jpg","attachment_id":602536},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-4-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-4-1.jpg","attachment_id":602534},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-5-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-5-1.jpg","attachment_id":602535},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-3-1.jpg","attachment_id":602533},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/kuvend-1-1.jpg","attachment_id":602531}]

6 komente në “FOTOT pikante: Nga “përqafimi” i Ed Shalsit nga Berisha, tek takimi me “Kaubojsin””

 1. koli says:

  ci jepni doren ktij serbit se do ju infektoj me genin e tradhetis

  1. Gimi prej Tirone says:

   Po pse ore budallenj mundoheni “ofendoni” serbet.
   Ata e kane ndertuar shtetin 700 vjet para nesh.
   Kur gjermanet kapen thesarin serb gjate luftes dyte u habiten me saktesine e bilanceve te tyre deri ne centin e fundit ndersa mbreti jone shiti vendin e grabiti ato dy flori qe kishte shteti.
   Serbet ndryshe nga Bisha u munduan gjithe jeten te zgjerojne shtetin e tyre ndersa keta tonet e shiten
   . Komentatore pa tru,.

 2. fakti says:

  “kercen prifti nga belaja”….. keshtu dhe Saliu dje.

 3. Spartaku says:

  Saliu po e ndjen mortjen,dhe kerkon t’u futet tjereve si gjaerperi ne gji.

 4. shqiptar says:

  me te perqafu Saliu eshte njesoj si me te perqafu gjarpri….

 5. shqiptari says:

  plehrat e shqiperise

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *