Lulzim Basha nxjerr një adoleshente… të sulmojë Ramën

anildaLulzim Basha ka nxjerrë sot në një konferencë shtypi një adoleshente, që të sulmojë Edi Ramën.

Ajo është e shqetësuar, përse Edi Rama nuk shkarkon Elvis Roshin.

Jam Anilda, 18 vjeç. Dua të pyes sot Edi Ramën, pse nuk e shkarkon Elvis Rroshin nga Kryetar Bashkie? Nuk i mjafton Edi Ramës ajo që Elvis Rroshi ka bërë?

Nuk i mjafton dënimi nga drejtësia europiane për përdhunim dhe trafik droge?

A e ka menduar Edi Rama se duke mbrojtur Elvis Rroshin po inkurajon dhunuesit e grave dhe të fëmijëve?

A e ka menduar Edi Rama se duke mbrojtur Elvis Rroshin po inkurajon drogën dhe trafikantët?

Çfarë tjetër duhet të ndodhë që kryeministri të mbajë një qëndrim?”, tha maturantja.

Nuk mjaftojnë vetë, por tani nxjerrin edhe fëmijët dhe adoleshentët!

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “Lulzim Basha nxjerr një adoleshente… të sulmojë Ramën”

 1. saliu says:

  Kete gocen do ta marrim partizone.

  1. Sula says:

   Do ece kjo cupe…

  2. Ballisti says:

   Partizone me zhgabonje ne ball e me qylaf te bardh.

  3. Mergim tari says:

   Do te bohet nusja e Shabonit kjo, shokut te Kanan Tafilit.

 2. petrit says:

  Si mund te jete Perdhunues nje djale 14 vjec ! A ka llogjike ketu ?

 3. harillaqi says:

  Per çfare i duhet, dhe ç’pune i prieh kesaj adoloshentje,e shkarkon apo jo Elvis Roshin,kryeministri Rama? Ik moj çupe beje shurren se mos te shpeton neper shal.Mos u mere me Bashen,se do te edukojne keq per t’u bere edhe ti kriminele,sepaku e urryer per shqipetaret.Pd-ke sote eshte nje parti e urryer,qe nuk e do populli shqipetare,pasi i ka punuar shume te zeza ketij populli keto 25 vjete me Sali Berishen ne krye.

 4. ali vlora says:

  Nuk ke faj ti moj njomezake kane faj prinderit e tu qe te lene ne ate lukuni pleradh per kar…ereMire qe.lulushit i ka marre ere mendja po ty ku te cone mushka

 5. ali vlora says:

  Nuk ke faj ti moj njomezake kane faj prinderit e tu qe te lene ne ate lukuni pleradh per kar…ereMire qe.lulushit i ka marre ere mendja po ty ku te cone mushka

 6. SYPESHKAQENI says:

  duhet jete nga malesia e vuçidolit ose studion ne hollande

 7. L leshi says:

  Po per lulushin tend qe ka vrare 4 njerez te pafajshem ne mes te Tiranes apo per Eurot e vjedhura nuk mund te flasesh ti moj maturante…..Me rini si puna jote Shqiperise ja ka marre ferra uraten.

 8. I paemërt says:

  Ajo per baresh esht shum e mire . Dergojeni te ver te mesoj njeher qe te dije te lidhe dy llafe o bufe e lulezimes

 9. Bena says:

  Nuk i ka ngelur me metoda lulushit,Po jane mesuar keta se edhe mitingjet I benin me femijet e kopeshtit dhe nxenesit e shkollave,pika qe sju bije ju megjithe cuperlinkat qe nxirni

 10. Adoleshenti says:

  Turp per brezin e ri qe po infektohen nga kultura e urrejtjes dhe e sharjes qe perdor Partia Demokratike, me kundershtaret politike. Turp akoma me i madh per kete vajze,qe e genjen mendja se duke u prononcuar per nje problem qe eshte i zgjidhur nga organet e drejtesise Italiane,do te jete PDja ajo qe do japi verdiktin perfundimtar duke denuar Roshin, o pika qe sju bie mu ne kacke te kokes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *