FOTO LAJM/ Kur Zaho shkon në zyrën e babit

Kryeministri Edi Rama ka postuar këtë foto me të birin, Zahon.

Ai e ka marrë atë në zyrën e vet në Kryeministri.

Rama duket shumë i lidhur me të birin, aq sa kur ka kohë e merr edhe në punë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-zaho-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-zaho.jpg","attachment_id":603023},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/rama-zaho-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/rama-zaho.jpg","attachment_id":532365},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/rama-me-zahon-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/rama-me-zahon.jpg","attachment_id":529184},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/rama-zaho-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/02\/rama-zaho.jpg","attachment_id":450499},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2014\/07\/rama-me-zahon-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2014\/07\/rama-me-zahon.jpg","attachment_id":295777}]

11 komente në “FOTO LAJM/ Kur Zaho shkon në zyrën e babit”

 1. cun Tirone says:

  A shikoni gje ju aty mbi tavoline te KM, ndonje shkrese apo dosje ? Se une nuk shoh gje !

  1. The Punisher says:

   Amon mer amon…si nuk doli asnji tironc me dy pare tru…te gjith Qazim Mulleta si ky origjinali ketu me siper.

   1. Edkari says:

    nuk eshte tironas ky i lale,eshte fshatar nga fshati Beratit…
    A e keni vene re qe as nje here nuk ja nxjerr surratin kopilit Lindes.
    Si mund tja nxjerri kur ka pamjen e nje dauni te shkalles superiore.

  2. Andi says:

   I ka ndritur punet me kohe, tani ka vakt per foto 😉

 2. zani partizani says:

  Fotot jane shume te bukura por kujdes me gjuhen shqipe. Ne titull emri duhet te jete ne trajten e shquar, pra Zahoja dhe jo Zaho. Nese djali do ta kishte emrin Ilir, so do tingellonte titulli nese do shkruhej” Ilir viziton zyren….!” Ashtu si Iliri duhet te jete edhe Zahoja, ne trajten e shquar.

 3. albanistan says:

  ne pritje te komentit o delenxhijte e temes

 4. capi dhia says:

  Futja pordhes gri sallate sa te shkoje edhe kjo nate, ose ky sistemi politik qeverises. Edhe Enveri i merte femijet ne zyre, me qellim per ti edukuar me
  frymen e pasardhesve si mbreter ose diktatore te ardhshem per te miren e popullit shqiptar, dhe per te keqen e te pabindurve / persekutuarve me
  pas. Lider qesharak, banal, “to cheap” or “low key”, e theksojn ne kete rast, ne mes te mizerje kombetare, popullore shqiptare, kosovare, came, labe, dibrane, korcare etj. Po nuk ka faj ai, sepse iu ngrit fisi, nga kush ia ngriti, me shume sec e kishte. Prandaj nuk duhet nenvlefetesuar shprehja “jepi gjithkujt ate qe i takon”, sepse po i dhe me teper te hipen ne koke, dhe ti qe ia ke dhene nuk e cben dot dhenien tende, sepse me te drejte do te akuzojne per manipulator. Bosh ver ( vari ka… ) thone turqit.

 5. albi says:

  Mire e ke o “capi dhia”. Por as Enverin nuk e kemi pare kaq shpesh neper gazeta le femijet dhe niperit. Nuk e kuptoj se ku eshte lajmi ketu ?

 6. albanistan says:

  prape nuk ma lejuat komentin o debilat e temes..ca frike kishit ..apo ju dha urdher Mero…..

 7. fredi says:

  Deliri.
  Deliri eshte me shqetesues se budadalleku tek nje lider.

 8. DETARI Atllantidhes? says:

  Mjera ky vend qe ka kaq shume plehra !!!!!!
  Injoranca eshte me e rrezikshme se traplliku…..
  Edi Rama ,lideri qe nuk e meriton ajo pjese e …popullit….
  Thjeshtesia urrehet nga njerez te mesuar me bajaktarizem dhe otomanizem!
  Civilizimi ne Shqiperi ,tashme mendohet si idiotllik…..
  Ne te gjithe Globin ,njerez qe punojne ne zyra ,mbajne foto te te dasshurve te familjeve te tyre .
  Kryeministri Rama ,ne prag festash merre ne vendin e punes gjene me te shtrenjte ,sic eshte per cdo njeri…..femijen 2-3 vjec ,nji foshnje qe asnji lloj bir putane nuk ka te drejte ta marri neperkembe !
  Megjithate gezuar festat e fund vitit !
  ???????????????????????
  ?????????????????????

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *