FOTOT/ Edi dhe Linda Rama hidhen me parashutë?

Alket Islami ka publikuar në profilin e tij në Facebook dy foto ku duket bashkë me kryeministrin Edi Rama dhe bashkeshorten e tij Linda ne qytetin e Korçës, ku po zhvillohet aktiviteti “Korça Open Air”.

“Live”, shkruan Alket Islami bashkangjitur fotove, por nuk dihet nëse çifti kryeministror e ka provuar sot hedhjen me parashutë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-14.jpg","attachment_id":"603166"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/rama-1-2.jpg","attachment_id":"603167"}]

7 komente në “FOTOT/ Edi dhe Linda Rama hidhen me parashutë?”

 1. Edkari says:

  do ZOTI ben shqipetareve dhuraten e Krishtlindjes
  duke mos ja hap parashuten kryelegenit

  1. miri says:

   Ed…,dukesh qe nuk ke horizont dhe aspak edukate.
   Siç ke vene pseudonimin ,me siguri do te jeshe edhe ti K…
   Mesa shkruan dhe komenton, dukesh qe je fatkeq .injorant dhe sharlantan.
   Te rekumandoj qe te fillosh klasen e pare fillore per te mesuar te shkrush dhe te marresh edukate.
   Ti,perkedo komenton budallalleqe,jo vetem per Ramen.

 2. undefined says:

  Legen je ti qe shkruan e thua budalleqe ne dit festash o o ago.

 3. albanistan says:

  AH SIKUR TE HIDHNIT DHE mERON NGA AROPLANI……


  E FSHIU ARTIKULLIN mERO QENI PER arritjet e EDVIN RAMES..PO PSE O MERO ZAGARI KESHTU?

 4. SHPATARI says:

  PO PRESIM SALIUN TE HIDHET ME CANTE SHPINE.

 5. Demka nga Devolli says:

  Kjo tregon qe populli yne eshte i lumtur.

 6. Lpl. says:

  Berisha eshte Gege hidhet me kapote.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *