FOTOT/ Kur mblidhen socialistët… dhe Koço

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Socialistët kanë mbledhur dje Asamblenë Kombëtare.

Në Asamble pati disa zhvillime, si konfirmimi i Ramës se PS do të vazhdojë koalicionin me LSI, shkarkimi i Koço Kokëdhimës dhe afrimi i disa “nanoistëve”.

Fotot e mëposhtme ndërkohë tregojnë disa nga momentet e Asamblesë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-2.jpg","attachment_id":"603040"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-1.jpg","attachment_id":"603039"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-3.jpg","attachment_id":"603041"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-4.jpg","attachment_id":"603042"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-5.jpg","attachment_id":"603043"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-6.jpg","attachment_id":"603044"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-7.jpg","attachment_id":"603045"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-8.jpg","attachment_id":"603046"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/asamble.jpg","attachment_id":"603047"}]
        
        Loading...
        

3 komente në “FOTOT/ Kur mblidhen socialistët… dhe Koço”

 1. adi says:

  Socialistet jane bere si puna e atij fshatarit qe gezon kur gjen gomarin e humbur.
  Keshtu edhe me kokedhimen gezojne socialistet se rama ne fund te mandatit po ju kthen partine e grabitur nga bisnesmenet makute.

 2. albpetroli i mashtruar says:

  Ç’po luan beu i rilindasve me asambleistët e PS-së!
  Ndërkohë që ”largon” K.Kokëdhimën nga Asambleja, miraton zgjatjen e sundimit të Albpetrolit nga qehajai i Koços dhe banda që e rrethon edhe për 3 vjetë të tjera.(!)
  Thonë se e ka blerë vazhdimësinë, thonë se nga paga e majme 3.5milionshe në muaj që qehajai guximshëm e vendosi duke ia kaluar pagës së beut Rama, gjysmën ia çon me zarf beut të ri Rama.
  Pra Bejlerët po luajnë fort me asambleistët me në krye G.Ruçin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *