Tjetër adoleshente pyet Ramën: Pse nuk e shkarkon Elvis Roshin?

adoloNjë tjetër adoleshente i është drejtuar sot kryeministrit Edi Rama me pyetjen se “Pse nuk e shkarkon Elvis Roshin?”

Nga selia blu, 18-vjeçarja Amanda kërkoi nga kryeministri Rama sqarime se përsë nuk shkarkohet kryebashkiaku i Kavajës, duke parë akuzat për përdhunim dhe trafik droge që rëndojnë ndaj tij.

Dua të pyes sot Edi Ramën; përse nuk e shkarkon Elvis Rroshin nga Kryetar Bashkie? A nuk i mjafton Edi Ramës ajo që Elvis Rroshi ka bërë? Nuk i mjafton dënimi nga drejtësia europiane për përdhunim dhe trafik droge?

A e ka menduar Edi Rama se duke qëndruar në krah të Elvis Rroshit po inkurajon dhunuesit e grave dhe të fëmijëve? A e ka menduar Edi Rama se duke mbrojtur Elvis Rroshin po inkurajon drogën dhe trafikantët? Çfarë tjetër duhet të ndodhë që kryeministri të mbajë një qëndrim? Çfarë duhet të ndodhë tjetër që Edi Rama ta shkarkojë Elvis Rroshin?!” tha adoleshentja

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Tjetër adoleshente pyet Ramën: Pse nuk e shkarkon Elvis Roshin?”

 1. Doni says:

  Edhe kete gocen do ta morim partizone…….

  1. reforma drejtesi si LSI says:

   Pyetje me vend.Leri partizanet ti o dule fasule..po pergjigju pyetjes.perse nje kriminel si ky elvis roshi u perkrah dhe u mbeshtet nga edscobari

 2. Zhozituta says:

  Shko moj bej detyrat e shtepise

 3. lola says:

  Ka radhe moj cupe
  Eshte baca juaj kryekrimineli I trojeve shqiptare kryehajduti Basha dhe deputete e ish deputete.Perpara tyre Rroshi eshte thjesht dele.Cben aty ti moj vajze .Duhet te ishe duke studiuar.Harrova qe keni djersen e ballit ju te rejat e sotme dhe I beni te dyja madje te treja se ju dhe argetoheni neper pabe te shtata dites e javes.

 4. Fatosi-kosove says:

  Po ikni oj te uruara,rrituni pa ngarkese,shijoni jeten e punoni sa me shume duke u shkolluar se historia na ka deshmuar se sali berisha e lul basha jane njerez te pabese ku pasi tju kane shtrydhur do tju hudhin ne shporte,mos leni shkollen e familjen per tua bere qejfin dy njerezve qe kane vrare qindra njerez vetem per te “jetuar” ne politike,o goca nuk mjafton te qenit “demokrat” te jeshe njeri, kete e ka deshmuar kjo ne PD ku mbi 95% e atyre qe jane ne kryesi jane vrases,dhunues,drogerash,e pronar prostitutash,nuk kisha dashur qe nje e re te jete ne kete kope.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *