VIDEO/ Kryebashkiaku iu bën dhuratë për Krishtlindje pensionistëve, një… striptiste nudo

Një kryebashkiak ka mbrojtur vendimin e tij për të ftuar striptiste për një darkë të Krishtlindjeve për pensionistët.

Banorët e moshuar kanë mbetur të shokuar dhe të tronditur, kur një grua e zhveshur është bashkuar festën e tyre të fundvitit.

Të ftuarit në Loyoza del Valle në Madrid u vunë në siklet të plotë, pasi gratë kërcenin mes tavolinave, raporton El Correo.

Por qyteti kryetari i Bashkisë, Jose Manuel Jimenez tha se të gjithë e donin atë shfaqje.

“Ne kemi duartrokitur pothuajse gjithmonë këngëtarë dhe artistë të këtij lloji”, u shpreh kryetari Jimenez, i cili shtoi se ishte ideja e tij që të ftonte në këtë festë valltaren e zhveshur.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *