FOTOT/ Modelja seksi shqiptare që “tërbon” rrjetin

Ajo është një modele e njohur dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Kjo falë formave të hatashme që nuk ngurron t’i ekspozojë.

Kristin Prengaj ka më shumë se 100 mijë ndjekës në Instagram.

Arsyeja, mund të kuptohet lehtë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-20-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-20.png","attachment_id":"603558"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-314-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-314.jpg","attachment_id":"603559"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-302-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-302.jpg","attachment_id":"603560"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-284-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-284.jpg","attachment_id":"603561"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-253-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-253.jpg","attachment_id":"603562"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-212-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-212.jpg","attachment_id":"603563"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-187-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-187.jpg","attachment_id":"603564"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-154-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-154.jpg","attachment_id":"603565"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-116.jpg","attachment_id":"603566"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-99-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-99.jpg","attachment_id":"603567"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a11-70-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a11-70.jpg","attachment_id":"603568"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a12-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a12-6.png","attachment_id":"603569"}]

1 komente në “FOTOT/ Modelja seksi shqiptare që “tërbon” rrjetin”

  1. Fatosi-kosove says:

    Si çdo here shqiptari apo shqiptarja si ne kete rast kur del del rrast,per mua kjo nuk eshte asgje tjeter pos nje forme e gjetur e femrave mjerisht edhe shqiptare si kjo,kallashi i kosoves apoe edhe shume “artiste” qe paraqiten si kengetare por qe skane asnje vlere pos te pasmeve te fryera me silikon apo buzeve si kjo “bukuroshe” qe i paska fryer si buzet si te pasmet,prandaj gazeta e nderuar ka shum me shum mundesi te prezentoj bukuroshet e verteta qe prezentojne dhe nderojne edhe kombin e jo ksi kurva qe njollosin kombin,me respekt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *