FOTOT nudo të gazetares së njohur: E di kush m’i nxorri! (18+)

Tre muaj më parë në rrjet u shfaqën fotot nudo të gazetares së njohur italiane Diletta Leotta.

Prezantuesja e rrjetit “Sky” doli “siç e ka bërë nëna”.

Por ajo nuk reagoi publikisht duke heshtur për disa ditë.

Tani ajo ka vendosur të flasë lidhur me fotot dhe dyshimet se kush mund t’i ketë publikuar.

“U ndjeva keq dhe tre ditë nuk kam dalë nga shtëpija, vetëm qaja”, tregon ajo.

E pyetur se kush mund t’i ketë shpërndarë fotot, ajo thotë se mendon se e di kush e ka bërë.

“Fotot ja kam dërguar dikujt dhe besoj e di arsyen përse i ka publikuar. Megjithatë nuk kam ndërmend të hakmerrem”, thotë ajo.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-149-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-149.jpg","attachment_id":"603340"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-182-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-182.jpg","attachment_id":"603339"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-310-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-310.jpg","attachment_id":"603334"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-307-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-307.jpg","attachment_id":"603335"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-278-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-278.jpg","attachment_id":"603336"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-247-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-247.jpg","attachment_id":"603337"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-207-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-207.jpg","attachment_id":"603338"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-111-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-111.jpg","attachment_id":"603341"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a11-68-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a11-68.jpg","attachment_id":"603343"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a12-56-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a12-56.jpg","attachment_id":"603344"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a13-46-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a13-46.jpg","attachment_id":"603345"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a14-36-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a14-36.jpg","attachment_id":"603346"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a15-29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a15-29.jpg","attachment_id":"603347"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a16-22-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a16-22.jpg","attachment_id":"603348"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a17-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a17-16.jpg","attachment_id":"603349"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-95-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-95.jpg","attachment_id":"603342"}]

2 komente në “FOTOT nudo të gazetares së njohur: E di kush m’i nxorri! (18+)”

  1. Bambi says:

    Edhe ne e dime. Ti vete i ke nxjerre. Se po mos te doje, nuk do i kishe bere ato foto. Dava kurvash. Cfare nuk bejne qe te terheqin vemendje…

  2. Femra says:

    te gjitha mire i ke vetem nje gje nuk e ke, nuk ke mend per veten tende , pse duhet te qash tre dite nuk kishe kohe te mendoje qofte edhe tre ore perpara se tia dergoje dikujt fotografite ? Nuk ke nevoje te coje foto nudo me rroba dukesh edhe me mire .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *