Berisha u rikthehet fotomontazheve, Kokëdhimën e krahason me Mehmet Shehun

kocoSali Berisha u është kthyer sërish fotomontazheve.

Ai ka publikuar një foto të deputetit Koço Kokëdhima shtrirë, porsi Mehmet Shehu kur ndërroi jetë.

“Kokedhima, kryeministri i Jugut, kurbani i vitit 2016”, shkruan Berisha.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “Berisha u rikthehet fotomontazheve, Kokëdhimën e krahason me Mehmet Shehun”

 1. santiago says:

  i ka qejf maloku keto vrasje se i ka bere vete dhe ka nostalgji

 2. wickedgame says:

  Iku sek i rinise, tani radha e sek te partise ppsh ,si urofsh e pesofsh Saliiiiiiiiiiii karaxhixhi.

 3. fakti says:

  …si eshte katandisur i gjori Sali !!!
  ka degraduar fare i ziu !
  lidheni te gjorin e jepini ti pije ilacet se gjynah…

 4. Fatosi-kosove says:

  Kush e di se sa njeri u gjet ekshtu nga dora e sali berishes dhe mund te jete edhe Mehmet Shehu i ndjere kete dyshim ma shto perdorimi i te birit nga sali berisha ne PD e kandidat epr kryetar Tirane,pastaj Haklajt,Gramoz Pashko qe shkoi per lesh ne det,azem hajdari e shum te tjere deri te Remzi Hoxha,ish bankieri Santo qe vetem disa dite para se te vritej ne Tirane berisha e sulmoi dhe e kercenoi mu ne kuvend ate si nje kriminel dhe vetem disa dite pas u vra ne qender te Tiranes dhe prokurori e drejtesia kurre se pane te udhes qe ta pyesin qofte edhe nje here,prandaj duke e ditur se vetem para disa mujsh se si e shante,fyente dhe ekercenonte sali berisha kokedhimen me ban te dyshoi se sali berisha shpejte do ta beje kurban kokedhimen dhe do te thot se e vrau Rama me stilolaps ose me qader shiu siq the kur vrau kater qytetar ne shesh me 21 janar,prandaj i kujtoj kokedhimes te kete kujdes pasi lugati nuk mund te jetoje pa gjak.

 5. Fredi says:

  Tani e ke radhen ti, sa me shpejt aq me mire do jet. Koçua vetem ka vjedhur kurse Ti Sali perverse vodhe edhe vrave njerez te pafajshem.

 6. 90% e shqiptareve duan te shikojne ty te shtrire ne morg dhe 10% do qajne sic qane enverin.

 7. mesila e pedese says:

  sot qe vdiq xhorxh majkelli eshte dite zije per sali malokun

 8. Gjyshi says:

  Vetem duke ju referuar ketij momenti, menjehere e kupton se sa keq eshte katandisur ish kryeministri dhe ish presidenti yne! Eshte nje qenie e pafytyre e I paturpshem, nje plak I rrjedhur deri ne cmenduri!

  Neveri per kete qenie!

 9. sypeshkaqeni says:

  si ka mundesi krimineli sali berisha deklaronse, do te vriste edi ramennqs do kalonte para kryeministrise, me 21 janar 2011, bile per kete ka fakte, armatose policine me fisheke luftarak per te vrare ate dite. ne te vertete saliu vrau ate dite, vrau 4 qytetare te pafajshem e plagosi disa te tjere. kuptohet se ata plumba qe mbushnin automatiket e policies do vrisnin edhe edi ramen. pra krimineli berisha planifikoi vrasje me arme dhe ne te vertete vrau. cfare parlamenti eshte ai ai parlament qe e lejon kete kriminel te ulet ne krah te deputeteve jo vrases. nje grup depuutetesh te kerkoje perjashtimin e tij si organizator vrasjesh dhe pas vendimit te gjykates te marre vendim perfundimtar. nuk besoj qe ka ndonje parlament demokratik ne Europe qe ka ne gjirin e tij deputet ish-kryeminister qe ka planifikue te vrase kryetarin e opozitez e ne pamundesi te vrasjes se tij ka vra 4 qytetare te tjsre. kjo mund te ndodhe vetem ne parlamentin me kryetar ilir meta ish-aleat I berishes ne te gjitha veprimet e tij si kriminel. z. meta , keshilloje aleatin e mikun tend berisha qe te marre raporte mjekesore e te mos duke me ne parlament. mblidh byrone e perjashtoje. keni perjashtue edhe deputete qe nuk kane vrare. mos e lejo me te hyje ne parlament.

 10. LORA says:

  Te lumte Koco,e katandise veten ne kavie,,,,,per te kuar parangallin e dr.mortjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *