FOTOT/ Kush është laçiani që tentoi të përdhunojë 22 vjeçaren në Tiranë, pronar servisi dhe makinash luksoze

Ndërsa shoku i tij Henri Talo ishte akuzuar edhe më herët për rrëmbimin e një vajze dhe ishte dënuar me 3 vjet burg, 26-vjeçari tjetër Armonel Bruka nuk rezulton të ketë kryer ndonjë vepër penale, përveç tentativës së mbrëmshme për të përdhunuar një 22-vjeçare me banim në Tiranë, pasi e kishin njohur në një pub.

BalkanWeb ka mësuar se 26-vjeçari njihet për jetën e tij luksoze. Ai është frekuentues i rregullt i clubeve të natës, ndërsa pëlqen makinat luksoze, gjithmonë duke iu referuar postimeve që bën nëpër rrjetet sociale.

Këtë jetë me shumë mundësi ia lejon biznesi familjar që ka në qytetin e Laçit, një servis makinash, para së cilit janë parkuar markat më të shtrenjta.

Sipas burimeve nga policia për “BalkanWeb”, dy të rinjtë Armonel Bruka 26 vjeç dhe Henri Talo 25 vjeç si dhe vajza me iniciale F.L., janë takuar fillimisht gjatë natës së Krishtlindjeve tek një club nate shumë i njohur në Tiranë.

Dy laçianët, pasi e takuan e ftuan për të pirë një gotë, ndërsa pasi kanë dalë nga club-i, mësohet ta kenë futur në makinë me forcë dhe kanë tentuar ta përdhunojnë. Mes thirrjeve të dëshpëruar dhe lotëve vajza iu është lutur ta lënë të lirë. “Ju lutem mos më bëni gjë, jam e lidhur me dikë tjetër”, mësohet nga burime të “BalkanËeb” të ketë thënë vajza dhe më pas dy të rinjtë nga Laçi e kanë lënë të lirë.

Pas këtij veprimi, 22-vjeçarja i ka denoncuar në polici, ku ka rrëfyer gjithë çfarë i ka ndodhur. Të dy shokët janë shpallur tashmë në kërkim nga policia.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-341-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-341.jpg","attachment_id":"604105"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-341-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-341.jpg","attachment_id":"604106"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-328-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-328.jpg","attachment_id":"604107"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-307-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-307.jpg","attachment_id":"604108"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-275-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-275.jpg","attachment_id":"604109"}]

24 komente në “FOTOT/ Kush është laçiani që tentoi të përdhunojë 22 vjeçaren në Tiranë, pronar servisi dhe makinash luksoze”

 1. Ilia says:

  Fytyre e shpifur. Injorant Shqiptar. Rraca me e keqe ne bote. 85% e Shqiptareve jane Super Idiote, Primate

  1. shperthyesi says:

   shume e vertete!

  2. greka says:

   Ne greka jemi me te civilizuar se nuk ngacmojme femrat sepse jemi femra vete.

 2. agron says:

  F. L ISHTE NGA BURRELI DHE ME SA DUKET I HANTE VETË QË PI ME KËTA TIPA

  1. Jonaa says:

   Shpresoj te mos kesh fatin e trishte, te t’q ky babuini ne bythe.

 3. Manushaqe says:

  Sikur e ka pjelle gomarica. Me vjen turp qe kam bashkekombas te tille qe. Ta cpifin qysh ne pamje.

 4. j says:

  VETËM LITARI I EDUKON KËTA SHTAZË.

 5. Bashkimi says:

  Uroj te behet dashnorja e Zani Caushit ne burg.

 6. Flamur says:

  Mua nuk me besohet,por ndoshta eshte e vertet. Ka filluar ne mase ne Shqipri kjo puna e gjoja perdhunimeve. Dhe ne fund del qe ishte gjelozi ose e ka lene I dashuri.

 7. Krio says:

  Po ajo eshte motra juj mor qena.

 8. Qytetar says:

  Janë difektet e rracës sonë.Kot i biem gjoksit jemi të pandreqshëm.

 9. sofia says:

  E para eshte se keta djem duhen tredhur. Per kete duhet ligj, ndryshe nuk parandalohet. E dyta eshte se vajza e ka kruar vete qe shkon neper klube nate dhe sa njihen me njerin, behen “miq”. Edhe per vajzat duhet gjetur ndonje menyre tu a saldosh me saldatriçe. Une kam frike te shkoj rruges e jo te futem ne ato klube qe me ngjane si “shpella e pirateve”.

 10. Laqëria says:

  Zezakët e Laçit.. fara e ndytë që q*n nonën e vet

 11. Emiljano says:

  Mos i pergjithsoni gjerat,kudo ne bote ka kafshe te tilla qe skan pa p..h me sy.per fat te keq ne shqipri kemi me shume nga kta tipa injorante,te papare qe bejne pese lek dhe ju duket vetja mbret qe mund te bejne cte duan.por ama dhe ajo vajza pak mendjelehte me duket qe pranon te shkoje per pije me lloj lloj sorollopi.

 12. Luli says:

  Kafshe me fytyre njeriu,plehra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *