Goditi me thikë 3 familjarë të ish-gruas, burg për Marjan Levantin

levantMarjan Levanti, i cili tre ditë më parë tentoi të vrasë me thikë tre familjarë të ish gruas së tij, ka dalë sot para Gjykatës së Krimeve të Rënda. Kjo e fundit caktoi ndaj tij masën e sigurisë “arrest me burg”.

Seanca gjyqësore është zhvilluar me dyer të mbyllura. 37-vjeçari ka pranuar tentativën e vrasjes me thikë të ish-vjehrrit, ish-vjehrrës dhe ish kunatit.

Ndaj tij rëndon akuza e “vrasjes për shkak të marrëdhënieve familjar” të mbetur në tentative. Një ditë më parë Marjan Levanti tentoi t’i japë fund jetës në ambientet e qelisë në paraburgim te Drejtoria e Policisë Tiranë.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *