Shpërndanin drogë në Tiranë, kapen në flagrancë tre persona

prangaTre të rinj u arrestuan në flagrancë nga policia e Tiranës, pasi janë kapur me tre qese lënë narkotike kanabis sativa.

Në pranga përfunduar Erion B., 26 vjeç, Franko A., 23 vjeç si dhe Ervin O., 26 vjeç, banues në Tiranë

“Këta shtetas janë konstatuar në Bulevardin “Bajram Curri”, ku gjatë kontrollit të ushtruar, i janë gjetur tre qese farmaceutike me lëndë të dyshuar narkotike të llojt Cannabis Sattiva”, sqaron policia.

Materialet procedurale i’u kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së shkallës së parë Tiranë, për veprën penale “Prodhim e shitje lëndësh narkotike, në bashkëpunim”.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *