Kaç Islami: Rama po përgatitet të vjedhë fitoren e PD-së në qershor, por reagimi ynë do jetë i paimagjinueshëm. Do ketë trazira

berisha islamiProf.Dr. Kastriot Islami, thotë se sipas analizave të tij, PD e ka të sigurtë fitoren e zgjedhjeve në qershor.

Por, sipas tij, Rama është duke u përgatitur që t’u vjedhë fitoren demokratëve.

Për këtë arsye, Prof.Dr. Kastriot Islami thotë në një intervistë për “Koha Jona”, se demokratët do të reagojnë në mënyrë të paimagjinueshme.

“PD ka marrë dhe po merr të gjithë masat që ti fitojë zgjedhjet, nëse ato janë të lira e të ndershme, madje edhe në rastin ekstrem nëse manipulimet apo parregullsitë s’do të mund të ndryshonin rezultatin zgjedhor.

Nëse manipulimet do të jenë masive dhe aq të mëdha sa të ndikojnë në rezultatin zgjedhor, PD ka marrë të gjithë masat për të “fotografuar/skanuar” dhe “faktuar” ilegjitimitetin e zgjedhjeve për shkak të manipulimeve të zgjedhjeve përmes blerjes së votave me paratë e korrupsionit, kërcënimit të votuesve nga individët me rekorde kriminale dhe kërcënim/joshjes me kanabisin.

Dhe nëse rezultati zgjedhor do të vlerësohej ilegjitim, situata gjatë apo paszgjedhore do të ishte ilegjitime dhe një situatë e tillë do të nxiste reagimin masiv qytetar e për rrjedhojë edhe trazira sociale e do të mund të shkaktonte destabilitetin e vendit.

Shpresoj që vendi të mos futet në këtë rrugë, por nëse Rama tenton të ndryshojë rezultatin e zgjedhjeve, pra fitoren e PD e të opozitës, atëherë do të largohet edhe si përgjegjës i destabilitetit të vendit.

Askush të mos mendojë se populli është i nënshtruar dhe i zhgënjyer e pashpresë dhe s’do të reagojë, sepse banda e Ramës jua ka sjellë shpirtin në majë të hundës; gota për t’u derdhur mjafton vetëm një ngacmim shumë i vogël…

Reagimi do të jetë i paimagjinueshëm…”, thotë Prof.Dr. Kastriot Islami, që nga kërcënimet për çarje kafkash të demokratëve vite më parë, tani kërcënon socialistët.

REMOTE_ADDR:[]

49 komente në “Kaç Islami: Rama po përgatitet të vjedhë fitoren e PD-së në qershor, por reagimi ynë do jetë i paimagjinueshëm. Do ketë trazira”

 1. wow says:

  Per te qeshur dhe per te qare, zbulimi me i cuditshmi e ketij viti. Bravo te qofte dr. prof. bythishte kallamishte misri.

  1. €piriiiiii says:

   O Kac i Zi vajte ne fis atje ku kishe vendin bashke me Berishen more plak kurve. More kuadro Spiun i PPSH. Ska me Gorric ta mbaj xhaketen varur dhe te fitosh more njeri i degjeneruar. Llogarite e tua dhe te BD te bera me syzet e Berishes nuk jan ato te Popullit te 1milion Shuplakave. Por mos u merzit kesaj radhe do kini 1.2000.000 Shuplaka. 200mij me shume se heren e par. Kaci Zi shtrengo Breket se do te perdhunojme( ne kuptimin e mir te fjales)

   1. tir says:

    nuk me intereson kaq i zi apo i blu kuq ,, 1200000 shuplaka nga do vijne qe ne shqiperi gjendja eshte shum me e keqe qe e la sali berisha nuk do mend,,, rilindja nuk mbajti qofte dhe nje premtim perse do shtohen simpatizanet nuk e kuptoj? une jam emigrant si shum te tjere dhe e dallojme shum mire kur vendi ecen para dhe kur ben pas ,,, kryeministri yne ka zgjedhur nje rrug qe nga fillimi ne vend qe te degjoje popullin ai i kunderpergjigjet popullit me batutat e tije nuk ka vend qe nuk replikon dhe thot skemi para qe nuk u be kjo ka faj 50 enveri ka 25 berisha me nanon ,, njerezit qajne hallet ai ja fuste batuta ,, tjetri fliste skam buk per te ngrene ai thot cme duhet mua une sapo i futa nje pjat me peshk dhe vere te bardhe,,, me thuaj ti apo dikush pse do votohet qe ta votojm?nga ana tjeter pd ka pergjesi te madhe se dhe ata jan mekatar te medhenj se ata e fillun stilin e pushtetit me te fortet dhe vjedhjen e votes eshte me then te drejten nga pd ka filluar vjedhja e votes ,,ketu kemi dhe dashnoren qe quhet lsi partia me koruptuar ne glob , qe pret me ke te bashkejetoje,, nuk i digjet shum se ne pushtet jan te sigurt si me njerin apo tjetrin,, une nuk degjova per keta festa nje njeri qe ishte i lumtur dhe permisuar jeta e tyre vec njerez hallexhinj duke folur me vete ,, nqs ti me lart kjo qeveri te ka vene drejtor dhe paguhesh nga takse pagusit shqipetare sigurish qe enderron qe te fitoje ps qe te ulesh per shtat pale qef ne karrige,, ty epiri po te drejtohem sesa familje nuk kan asnje qindareke per tu ushqyer as ngrohje?s igurisht se nuk te intereson se je me parudhen rroft partia ,,shqipetare zgjohuni largoni me voten tuaj e cila eshte forca juaj mos te behet force e krimineleve qe kan udhehequr keta 25 vite,, bejeni si ne turqi me erdoganin kur populi turk i hodhi ne kazanin e pleherave gjith politikanet dhe partite qe ishin ne pushtet,,,,, partia qe qeveriste e mbaj mend mire ka marre 3%,,,,,,,, te jetosh normal ne shqiperi duhen aq para sa duhen dhe ne disa shtete te bashkimit europian,, ushqimet ne shqiperi jan me shtrenjt se ne gjermani dhe itali

    1. Maunia says:

     Po pse o tir vetem tani e shikon regresin po une e pashe shume mire ne 4vjecarin e dyte te Saliut qe e ropi kete vend me zagaret e tij dhe populli hante nga leket qe vinin nga emigrazioni gje qe nuk ndodh ne kohen e qeverise Rama ti japim kohe kesaj qeverie se nuk ka tjeter dhe me kete korupsion dhe ty te ta japim nuk ben dote gje do mendosh edhe ti per veten tende dhe mirupafshim te tjeret.

     1. Spartaku says:

      O tir! Mbahu se mos bje ne gremin.I shikon gjerat me syze derrase ti.Edi Rama ka punuar dhe po punon mire.Shyqyr qe shpetuam nga mashtrimete Sali Berishes,talljet e tij me popullin,dhe ai dhe partia e tij ta shikojne ne enderr Pushtetin.Edi Rama nuk ka vrare njeri,kurse Saliu yt,e di gjithe populli qe ka duaret me gjakun e shqipetareve te pafajshem.Ti,po deshe pranoje,po deshe jo.Ky eshte realiteti,por ty nuk te inteeson se do kesh edhe ti ndonje gjynah.

      1. tir says:

       shoh shoku qe ke bere replik ,, une ne asnje menyre nuk mbrojta sali berishen dhe as do ta mbroj ok deri ketu ,,,une bera nje krahasim mes dy te keqijave …nqs une kam syze derrase nuk shoh mire atehere te garantoj qe degjoj shum mire,,,,une jam shqipetar sikur dhe ti hallet dhe problemet e popullit jan te njejta sikur te majte dhe te djathte mqns kemi aritur ti ndajme si kope , per mua ka vetem probleme dhe nuk ka shqipetar te majte apo te djathte,,,me interison qe vendi im te eci perpara te perparoje ,, jo te kaloje jevgjiti bullgar ne kufi si zoteri dhe shqipetari i shkrete me zemer te thyer se mund ti nxjerrin pengesa kjo mua me ofendon dhe eshte fajtor pikerisht hajdutet 25 vjeqar qe juve mbroni,, dhe pikerisht afatit kohor per mos te hyre ne bashkimin europian i interison politikes shqipetare se po ta jap me garanci se 50% e popullit do ikin dhe pastaj ato politikanet qe mbron do mbesin me gisht ne goje se nuk kan me skllever per ti shtypur,, sigurisht nuk mund te akuzohet edi rama per te gjitha keto , te qeverise dhe 4 te tjera cfare do te thot pastaj qeverisa tet une dhe te tjeret prap 25 ?dhe dihet ajo pune qe do qeverisi dhe 4 te tjera qe po te shohesh v azhdimisht kan qeverisur te dy krahet nga dy mandate kjo nuk te thot gje ty ,,,

   2. mimi says:

    islamit i duhet te jete ne liste se e di mire fitoren e saliut.

    Ne nje shtet demokratik sot duhet ti vinin prangat per nxitje te

    shperberjes te shtetit shqiptar .

    fale zotit shhiptaret e kane te qarte cdo SALI ISLAMI si 1997- ten.

    me sa duket po afron dicka e keqe per kriminelet e shqiperise.

   3. Bushi says:

    EPIRIIIIII! Bravo.Kaçi Zi te shterngoi breket se mos i shpeton. Ja çfare do bej Saliu me banden e tij ne zgjedhje.Do marrin njerez nga te pd-ke do t’i paguaj,do stisin skenare gjoja duke vjedhur apo shitur vota,do t’i filmoi dhe do i nxier ne televizion per te prishur mendjen e shqipetareve.Por keto kokrra ulliri i ha vetem Kaçi i Zi.Saliu dhe Lulka etj,po e ndjene gjalle humbjen dhe bejne presione.Keto presione t’i mbajne per vehte,se shqipetaret jane te vendosur qe, voten do tja japin EDI RAMES.

  2. Argita_B says:

   Fshatari me gjysem opinge mallakastriot, liliput i dipllomuar nga Enver Hoxha, qe ka nderruar disa here parti pretendon se ka mare te gjitha masat per te fituar zgjedhjet!!!
   Po si more kokepalare shkrutabiq paske mare masat dhe i paskerke te dituara zgjdhjet kur akoma partia e batakçijeve si puna jote nuk keni nxjerre akoma nje program!!! Si u fitokan zgjedhjet pa e ditur se çfare propozoni per te ardhmn e ketij vendi qe keni mvi 25 vjet qe e keni plaçkitur e lene ne mjerim!!

  3. Dyrrahu says:

   Per kete qe e thote Kastriot Islami nuk duhet shume dije per ta kuptuar qellimin e shkaterrimit te cdo gjeje te mire te Shqiperise.
   Kac, nuk merret pushteti me dhune.
   Kac, mos i prini te keqes sepse do te shemtoheni nga ajo e keqe.
   Kac, nese ju me 30% te votave mund te perishni cdo gje, cfare mund te bejne te tjeret me 70% te votave?
   Kac, po i fryni zjarrit, i cili ju ka futur ne rreth!
   Kac, mblidhni mendte, nese ju kane mbetur pak, dhe thirrne arsyen qe ta ruani shkaterrimin e Shqiperise.
   Kac, nuk mund ta shpetoni Sali Berishen, Shkelzen Berishen, Argita Berishen, Jamarber Malltezin, Fatmir Mejdiun, Lulzim Bashen, Ristanin e Noken nga drejtesia nese vazhdoni me shantazhime, paragjykime, kercenime dhe destrukcion.

  4. Caci says:

   prof.CARI…..provoje o moter shkepur se ky popull i vuajtur qe e vodhe dhe e rrjepe do te shker…dheje fisin, gruan, motren e vajzes ku ta kesh.

 2. MBC says:

  Liliputi ahahahahha ik mor zvarranik……….

 3. LORA says:

  Po nese cdo gje do te shkoje perkunder deshires se kacarrum-spiun-islamit dhe skenarit te alibive shqup-se,mth konform ligjit,cfare do te beje kaci i zi,me grushtet e tij “te fuqishme” ????????
  Jepi o 1.5 metrosh,ke udhe te gjate (gjashte muaj) per te lehur e mjaullitur ,ne kararin me regresiv te nahijes shqup-se ,,,,,se mbase po i bien koqet dashit.

 4. CORRUSHJOTI says:

  FOLI KY MUTI MALLAKASTRES.MEROOOOOOOO PSE I LINI HAPSIRE NE TEMA KETIJ HALESE????????

 5. Shporreni kete lavire, kete majmun, kete degjenerate, kete shkerdhate, kete spiun, kete te pakarakter, kete bukeshkale, kete vemje pas pusht(etit), kete te pacipe, kete pederast politik, keteeeeeeeeeee….

 6. undefined says:

  Ik ore plere . Ti i pari te na ash k…………

 7. Timi says:

  Ndoshta përfundon në burg para zgjedhjeve, kështu që mos u lodh kot.

 8. Shijaksi says:

  Nuk keni shanc me i vjedh o tradhetar aty do rrini ne opozit hihihihihi

 9. azis says:

  eshte budallepsur fare ky mavriu ,do fitoje pd thote budalli ,ik o kac islami ik bej shu……en tutje budall se nuk te degjon njeri

 10. .**** says:

  PO me çin do reagosh ti o burr palaço i pa fytyr , me organizaten naziste azem hajdari , ata nje tuf malokesh jan as qe i dhjet njeri , po nuk do ta kesh shancin se nuk kan çfar tju vjedhin ju rrugaçeve te PDse , se kurr nuk keni per te fituar , ju jeni parti qe duheni nxier jasht ligjit , se jeni te ter antishqiptar dhe llumi kti kombi , ju shitet detin , ju çuditet parlamentin europian duke dal kunder vendit tuaj , o mostrat dhe turpi kombit ton.

 11. Bimi says:

  Ky eshte loqe…. une habitem si e merrni interviste..

 12. xixifuqe xinxifiqe says:

  Këtë fjalën e paimagjinueshme nul e kuptojmë. Nëse ju donibfitore mr çdonkusht atphere jepni alternativat për zhvillimin ekonomol, sovial të shoqëridë dhe imlini mënjanë lërvënomet. Po vazhduat me kërvëmime të jeni të sigurtë se me matematilëm e kaçit nga dhifra 33 do zbrisni në 13. Po prisni more të marrë të kalojmë këto ditë të funfvitit të gëzuar .mos na mbetet mishi i gjelit në fyt nga frika e kaçit dhe e spahos para dy ditesh që po na trembin me revolucion alla salianle. Or popull e merni vesh çfarë politikanësh na drejtojnë? ??

 13. maximus says:

  sa te jete ky kaçi i zi dhe dogjani ne pd, ajo parti fashiste s’ka per te fituar kurre, ky luli i vocer kaq i trashe eshte qe i mban akoma ne parti keta te zgjebosur, nuk lexon ne mediat sociale , urrejtjen qe kane njerezit per keto vemje qe po hane akoma ne kuriz te ketij populli.

 14. Tirona says:

  Para zgjedhjeve do te vij ne Tirona, do mar me vehte diplomat e Bachelor of Science in Engineering, te Maestrave, te
  Doktoraturave , te gjitha keto diploma po ti vendosesh njera mbi tjetren ka kalojne gjatesine e ketij pseudo prof.doktorit ku diplomat e tij dhe bagazhi tij profesional nuk do te kishin asnje vlere ne vendet e zhvilluara perendimore , nese ky do merrte rrugen e emigracionit. Boll duruam, un do jem i Pari qe do vije ne vendin tim ( tani qe Vetting-ut ju hap rruga) qe dijet e mia ne fushat e shkencave ekzakte, ekonomike, juridike dhe politike tja perplase ne fytyre ketij sharlatani duke i thene: pa hyp nje cik te gishti i mesit tim dhe veshtro, nese e shikon Stambollin e gezofsh mandatin e deputetit ne zgjedhjet qe do vijn nese nuk e sheh hap krahun dhe me lere mua ta boj ate pune qe Ti nuk e bone dot per 25 vjet dhe nese ke bythe shko ne emigracion qe te perplases dhe te perbadhes me dijet e vendeve te zhvilluara perendimore……

 15. Valter says:

  Mbeturinat e gjithe shqiperise bashkohuni, per te fituar ky funderina.

  1. Kafka. says:

   Të lumtë pro. b. Je i njohur si thyes kafkash!

 16. Ooo Kaço! -E di si i thone andej nga ana jote kesaj pune: – ja hengersh mu..tin vetes tate !!

 17. Fatosi-kosove says:

  Kaqi me ne fund e ka gjetur vendin e vet,pra a e dini kush rri ne grope te VC-s?M……….i,i tille eshte kaqi dhe nese shqiptaret mendojne se pasuri kombetare eshte mbetja e VC-s ateher le ta votojne,por une e di se shqiptaret nuk jane kafshe dhe as mbetje e VC-s,prandaj kaqi,noka,ristani,bylykbashi,basha e baba i krimit sali berisha te keshilluar nga “shqiptari” fazlliq le ta provojne,pasi eri ateher besoj se Vetingu do te jete ne funksion,le ta provoje kaqi e ka….i se do e gjejne,siq duket ju ka mbetur memorja ne vitin 97-98.

 18. Emigrant USA says:

  Cfare lidhje ke me Pd to more matherfacher harrove kur te rihnin ne 96 dhe deshen te te vrisnin fshiheshe u veshe si grua Go to hell

 19. Jimi says:

  Deklarata me kuptomplote nuk ka! Jemi ende larg zgjedhjeve dhe jo te gjithe i kane ne mend ato, por per qoftelargun nuk eshte keshtu. Jp ai por te gjithe po e marrin vesh , me kete rrevansh luftenxites qe ka marre PD ja ne zgjedhjet e ardheshme jo qe nuk fiton, por mund te dale forca e trete. Ne kete klime disfatiste paniku i humjes por jo pake edhe zbatimi i vetingut ne anen tjeter e ka alarmuar keqe qoftelargun. Atij i duhet nje rrugedalje nga kjo situate kercenuese. Si gjithymone per te rruga me efikase ne situata te tilla ka qene kercenimi per prishje te rrendit kushtetues. Ky njeri me ate karrizem qe gezon ne kontingjentet kriminale, me energjine e pashtershme qe per moshen qe ka eshte eshte per tu admiruar, shkallen e larte te organizimit te ketyre kontingjenteve dhe mbi te gjitha , hakmarrja per pushtetin e humbur, pa te cilin ai nuk e koncepton jeten normale, si gjithmon i turbullon arsyen , qe per mendimin tim kjo i mungon gjithe tiraneve, dhe e detyron ate te hape fushaten per mbjelljen e terrorit ne masat e gjera.
  E filloj vet i pari me nje deklarate te tille ne nje seance parlamentare , pas saj doli e fameshmja deputete e Vlores, me pas Mut Noka, dje Edmond Spaho, per cudi sot edhe kaci…. i cili pasi theu kafkat e demokrateve, tani do te thyej edhe kafkat e gjithe miletit!? Cudi e madhe me kete Kcin!? Qe kur paska nderuar profesion!? Ne se paku e kemi njohur si dhaskal te fizikes berthamore dhe jo si kasap apo varremihes!?
  Nga gjithe deklaruesit e mesiperm priteshin deklarata te tilla por nga Kaci!?
  Ne PD kohet e fundit ka patur shume pakenaqesi, nder te tjera edhe prezenca e kacit si deputet i PD s, perball kesaj situate te lekundur Kaci ben nje deklarate bombastike dhe luftarake, per tu treguar atyre qe nuk e duan se ai eshte i tyre koke e kembe dhe per PD n jep edhe jeten sic e dha edhe per PS n
  Ne thelb deklarata eshte nje dhe i vetmi qellim i saj eshte: Ne e dim qe me zgjedhje te ndershme davane e kemi te humbur, por doni apo nuk doni ju ne demokratet s’munde te pranojme qe ky popull t’ju votebesoj edhe per nje mandat te dyte!, prandaj mblidheni mendjen e mos votoni me per ta se ndryshe ne bejme lufte , ose varianti i dyte por me i “moderuar” na lini ne demokrateve ti mbushim kutite ashtu sic i kemi mbushur gjithmone ,qe vendi te shpetoj nga falangat kriminale te qoftelargut! RRuge te mesme s’ka!

 20. Gora says:

  Nga shkon kaci vetem humbje ka, pastaj trazira I bente berisha por tani I ka rene bytha ne uje te ftoht dhe eshte plevitosur, kaci tashi s,ha as misra te pjekur jo te bej rremuje.

 21. ,. says:

  si pas mbiemrit dhe partis ku kar islami ben pjese çfar nuk prete.kaci i pate kerkuar doktorit nje favor qe ai ta bente sunet dhe ai e beri.tani kaçi duhet te mbaje premtimin,ndryshe doktori e largon nga partia.

 22. Trima te papare says:

  Mbas ‘trimit’ SPAHO, tani po ngrefoset si pallua i perdale edhe komunisto-ballisti KAC!
  Keta tartabiqe te peshtira duan t’i ngjajne perbindeshit gjaksor te Viqidolit. Hahah…
  Zgjedhjet jane ende shume larg, o bandille shkurtabiqe te PD-se!

  Thjesht per kuriozitet: eshte ‘trimi’ Spaho me i gjate se Islami apo e kunderta?

 23. sherifi says:

  Mos more Kaci, mos se ne trembe, po keto thirrje jane me te keqia se ato te Berishes, a more i gjori ti sa poshte paske rene, te genjen mendja o Kac, Partia jote, me deklaratat e Berishes, Lilit, Mulit dhe te tuat, ne qershorin e ardhshem del ne vend te trete per te mos thene me poshte.

 24. London-m says:

  Fatkeqsisht Pd-n e kan komunistat! Skan lidhje kta lloj llumbrash me PD. Me shum shance kam un te kap llotarine! Se sa kta te fitojn zgjedhjet.

 25. tonini says:

  Kaqi e do dhe njehere emrin ne liste per deputet,por situata eshte shume e veshtire,se vendet e para jane zene nga saliu dhe njerzit e tij,per vendet mbas te parave garancia eshte shume e vogel,simbas parashikimeve,i bie qe pd te fitoje maksimumi 20% te numrit te pergjithshem te deputeteve dhe sma merr mendja qe ti bjere kaqit rradha.Per ato muhabetet tjera,kaqi ketu do jete dhe do ti shohe te gjitha.Turpi te mbulofte,si te ka mbuluar o njeri pa bythe e pa koke.

 26. al paci says:

  Kaci te mos merzitet se dhe po fitoje pd nuk eshte me ne listat e pd, nuk ta ve me emrin basha ty o kaci se e di qe humbi shum vota demokratesh me ate qe beri berisha qe te beri ty deputete te pd. Ti kaci degjon te tjeret ca thone dhe dele dhe ti dhe kerrcenone po nuk e dini qe nuk eshte me 97 nuk ka me njerez kamikaze pd sic kishte, keshtu rrini rehate se saliu i pari dhe te tjeret me radhe ( jo ti kaci se ti je nga ata qe po e pe keq ia mbathe na syt kembet) do hani burke qe se keni imagjinuare se nuk ka me njeri frik nga kamikazet e pd. Pd duhet te dalin me programin e saj dhe te japin alternativa, te denoncojne korrupsjonin, tu thot pensjonisteve qe jua rriti pensjonet ne fshat ne 2005 ishin 2000 leke dhe ne 2013 arriten ne 9000, kurse keto 4 vjete nuk eshte levizur asnje cente pensjoni. Pd duhet te kapin 650 mije pensjonistet dhe tu premtojne rritje pensjoni dhe i ka te fituara zgjedhjet po jo kete here po mbas 4 vjetesh. Se po vashduan me deklarata te tilla te jet i sigurte kaci saliu dhe basha qe do dilni parti e 3 ne zgjedhjet qe po vijne.

 27. Dushi says:

  Kta horra humbjen e kan te sigurt po pergaditen qe ta ndezin shqiprin edhe njiher qeveri shqiptare organe te siguris ushtri shqiptare pergjegjsia dot bjen mbi ju ne qoftse i toleroni ksaj here sikur 97 te perseritej ai skenar une nuk asht e ndershme qe e them por ne qoftse perseritet edhe nji here 97 kurr mos egzistoft ky popull e ky shtet se ase nuk meritojm te jetojm as si popull as si shtet por ne qoftse qohen ne kryengritje ateher gjysen e udheheqsis se PD duhej mei likujdue e tjert mei arrestue se te kshtuzmit jon argat te grekut dhe shkavit

 28. Peco says:

  Oh, sa me pirdhet, nga kjo deklarate e Kacit! Ilac me te mire per lirimin nga gazrat nuk me paskan zene syte dhe degjuar veshet.

  1. Miri says:

   Ketyre po i ikin pordhet litar se è dine qe per shume vite nuk do qeverisin dot me dhe me hyrjen e reformes ne drejtesi kta rjepsat e vegjel do ta kene keq punen. Po sa per trazira kta te hane m..n.

 29. Na tmerroi says:

  Profesori i leshit po bën punë qeni atje ku ha. Hiqet si kapo alabakësh me qëllim që Lul Mavria që do bëjë listat ta mbajë në listë edhe këtë trimin e kurvërimit. Shumë i qut ky profesor. Kjo tregon se Saliu di kë zgjedh, nuk ha kot. Këtë “trim” zor ta kenë frikë edhe brenda shtëpisë së tij.

 30. niki says:

  E ,pergezoj KASTRIOTIN per profesionin e ri qe ka fituar me pune te lodheshme. MAGJISTAR…………………

 31. Toni says:

  Ne 97 na u vran niper e njerez te dashur..qe si kemi me…se u tregum budallenj..ne vend tju vrisnim ju vram njoni tjetrin..po kesaj radhe ne ta mbajt bytha boje traziren…ti me langot e PD se kesaj radhe do ju q…im robt juve e ca keni per fis e per fare..se u dogjem nga fasulet..tani i fryhjm dhe kosit…legen politikan plehre..komunist i oreve te para…po shif o legen ti me salen koken me shamia te zeza te motrave dhe nenave tona..pastaj fol per kariken tende

 32. Arsen says:

  Kaç Mavria.
  Nese ne zgjedhjet e ardhshme , ti do te jesh ne listat e PD per deputet , PD e ka ” fitoren” ne xhep.Dhe sa per trazirat, perendoi koha kur krimi nuk ndeshkohej,tani do te jene ustallaret qe do kerkojne zbatimin e ligjit.Nese plehrat si puna juaj , nuk pastrohen ne politiken shqiptare, ne te semes shkofte ky vend me ty bashke.

 33. lapangjozi says:

  Jo more, te ka ardh turp te shkruaje qe “do t’u thyesh kafkat” sic the dikur per demokratet, po si te pranuan ata nje kalbesire si ty, jo jo flijeni mendjen nuk keni per te fituar se ky popull ua njohu dhembet dhe dhemballet, ri o ditezi rehat, se nga ato qe thua vetem kundermojne ere te keqe, gje tjeter nuk te sjell, fjalet per ty jane te teperta, dihesh boterisht se kush je, je nje qe…..po e mbaj nuk po shkruaj se nuk ma lejon edukata te merremi me ty.

 34. Ja ke fut kot si atehere kur the :”do ju thyejme kafkat do ju teheqim zvare”

 35. Dritan Marku says:

  Kurvat janë gjithmonë optimiste……Shqipëria nuk është me mire financiarisht nga 30 vite. Para 4 vitesh nuk kishte as leke ne arkën e shtetit + borxhit qe u kishte firmave dhe rrenat e PD nuk ndryshojnë mendjen e votuesve pasi as projekte nuk kishte para 4 vitesh lere me leke. Hera e parë qe Shqipëria ka 2 stadiume ndërkombëtare dhe investon në Tropojë ku ka projekte nga bashkia edhe pse e PD nje gje kjo qe me ben me te sigurt te jetoj ne Shqipëri. Kastrioti ska mundesi të tallet me me shqiptarët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *