VIDEO epike: Merr dhuratën e ëndërruar, por…

Kjo video është kthyer virale.

Andreë Woodward, nga Georgia e SHBA-ve, është gëzuar kur hapi pakon pranë pemës së Krishtlindjeve, pasi aty ndodhej dhurata e ëndërruar.

Por, ai është sulmuar egërsisht nga macja.

Në video duken momentet e sulmit, ndërsa në foto pasqyrohen pasojat e çjerrjes.

Vetëm në faqen e Facebook-ut, kjo video është parë 550 mijë herë dhe ka 170 mijë njerëz që e pëlqejnë, kurse në internet ajo është parë 50 milionë herë brenda 22 orëve.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/djali-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/djali-1.jpg","attachment_id":"604299"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/djali-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/djali-1-1.jpg","attachment_id":"604301"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/djali-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/djali-2.jpg","attachment_id":"604302"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *