Basha: Rama me sallë masazhi në kryeministri, harxhon 10 mln euro për luks

basha-fushe-kruje-me-cader-696x422-1-696x422Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar nj video në faqen e tij zyrtare në “Facebook” ku thuhet se kryeministri Edi Rama do të shpenzojë 10 mln euro në vitin e ardhshëm për luksin e tij.

Sipas Bashës, në godinën e Kryeministrisë do të ketë, restorant, bar personal por edhe salla të veçanta për masazh e fizioterapi.

“10 mln euro do të harxhojë kryeministri Rama në vitin 2017 për luksin e tij. Këto para do të financojnë luksin dhe argëtimin në godinën e Kryeministrisë.

Një restorant personal, një bar personal, një sallë për konjak dhe puro, një sallë masazhi dhe fizioterapie, një sallë kinemaje, një sallë ekspozitash, një sallë basketbolli. Buxheti 2017 për qejfin e kryeministrit, jo për hallet e njerëzve”, thuhet në video.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “Basha: Rama me sallë masazhi në kryeministri, harxhon 10 mln euro për luks”

  1. wow says:

    E kush ti thote keto ty more koqe i opozites?

  2. ben says:

    Rende,shume rende.vazhdon te jete Basha.

  3. g...... says:

    Nje gje shume shume e ndyre dhe e poshter eshte e vertete per ate qe thote Zoti Lulzim Basha.Poshtersia nuk ka te sosur,nje burim i sigurte ka nxjerre sekretin se zoti Sali Berisha i kishte thene kunatit tim se jo vetem keto qe thote Z.Basha por Ai Edi Rama do te kete dhe nje harem 7 (shtate ) femra 24\7 ,pra 24 ore ne shtate dite te javes,po ….po …. kete ma ka thene kunati im……………………… o ju marrte muti shalet ,…………

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *