Festat/ Gjiknuri dhe Çela me fëmijët e jetimores në Sarandë (VIDEO)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ministri i Energjitkes Damian Gjiknuri dhe kreu i OSHEE Adran Cela ishin me vogelushet e Shtepise se Femijes ne Sarande.

Ata u dhuran atyre lodra per festat dhe kaluan disa caste bashke me ta.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *