Festat/ Gjiknuri dhe Çela me fëmijët e jetimores në Sarandë (VIDEO)

Ministri i Energjitkes Damian Gjiknuri dhe kreu i OSHEE Adran Cela ishin me vogelushet e Shtepise se Femijes ne Sarande.

Ata u dhuran atyre lodra per festat dhe kaluan disa caste bashke me ta.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...