Fevziu: Pse nuk më vjen Berisha në emision? Unë s’bëj kompromise

fevzoBlendi Fevziu i ka dhënë përgjigje pyetjes se përse Sali Berisha nuk shkon më në emisionin e tij “Opinion”.

Në “Këndin e ekselencës” në emisionin e mëngjesit “Vila 24” në Neës24, Fevziu është pyetur nga studentët se përse prej 5 vitesh ish-kryeministri Berisha nuk ka shkuar në studion e tij në “Opinion” dhe ka folur edhe pë raportin e tij me ish-kryeministrin.

Ai tha se kjo pyetje i duhet bërë Berishës, pasi ai e ka ftuar në emision, por shtoi se nuk ka pranuar të bëjë kompromise.

Është një çështje që duhet t’ia bësh Berishës këtë pyetje.

Unë ia kam bërë ftesën.

Nuk kam patur ndonjë sherr me të.

Personat që drejtojnë emisione krijojnë konflikte me politikën.

Unë nuk kam pranuar që të kemi kompromise me emisionin.

Unë mund të kem miqësira personale, mund të kem bindjen time personale por kjo nuk më dikton.

Nuk është çështja ime.

Në shumë vite politikanë të rëndësishëm në Shqipëri nuk kanë pranuar të vijnë.

Kjo është një lojë nervash, kush bie i pari”, tha Fevziu.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Fevziu: Pse nuk më vjen Berisha në emision? Unë s’bëj kompromise”

 1. Loni says:

  Nuk eshte loje nervash o Fevzo ,Jeni dhe nga Tirona pale’, eshte pune drejtesie

 2. loshi says:

  Nuk te vjen se je sahanlepires e interesaxhi i papare, sa more pronat e kishe mire me Berishen tani ke nderruar flamur me Edin, ik se je kokrra e legenit, te ka zene syte paraja mor imoral.

 3. Dibrani-Uk says:

  Nje by.h lepires, flyqesire dhe tradhetarje ty ore Fejziu. Emisjonet tuja i ndjekin njerez pa nivel dhe injoranta. Fuc…ty bashke me Salen

 4. Pallatet Agimi says:

  Qe nuk vjen Berisha tek ty, nuk eshte e veshtire te kuptohet. Berisha sado i poshter, vrases, mashtrues e i pa shpirt qofte e ka nje minimun intelekti. Por pse vjen Rama te ty (programin tend), ja kejo eshte enigma shqiptare e shekullit. Ose ai kerkon te tall bythen me ty, gje qe eshte krejt e mundeshme, ose ti do te tallesh intelektin tend me bythen e tij, gje qe eshte po kaq e mundeshme.

 5. Syri i Zeusit says:

  Kujdes Fevzo se ato qe ke ngren dhe ke vjedhur edhe ti si pjese e paketes korruptive Berisha,do ti vjellesh nje dite. Pas veshit e ke edhe ti “Vetingun”. Kujton se nuk dihet se c`fare ke bere por s`harron syri vigjilent i drejtesise se munguar. E ke nje deshmi te fort apo nje raport drejtesie per implokimin tend mbi vrasjen e avokatit Vlonjat per pronat ne bregdetin e Lalzit ku akuzohesh direkt ti ne kete vrasje. Do te ikesh edhe ti me te shumtet.!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *