FOTOT/ Bukuroshet seksi që ngjajnë me “Kim Kardashian” shantazhojnë me video seksi, por…

Këto dy femra bukuroshe janë motra dhe janë bërë ta famshme në rrjet për shkak të ngjashmërisë me Kim Kardashian.

Ato kanë mijëra fansa në rrjet ku postojnë foto të nxehta.

Por së fundmi ato kishin menduar një mënyrë të shpejtë për të bërë para.

Jyoti dhe Kiran Matharoo nga Toronto, Kanada, kishin hapur një uebsaj porno.

Ato kishin regjistruar disa video seksi me një miliarder nigerian dhe disa biznesmenë nafte.

Motrat kërkuan miliona dollarë për të mos publikuar videon.

Por pas denoncimit të tyre ato u arrestuan në një qytet nigerian.

Ato akuzohen për zhvatje me anë të kërcënimit dhe disa akuza të tjera, që mund t’u japin disa vite burg.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-354-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-354.jpg","attachment_id":"604922"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-354-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-354.jpg","attachment_id":"604923"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-340-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-340.jpg","attachment_id":"604924"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-319-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-319.jpg","attachment_id":"604925"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-284-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-284.jpg","attachment_id":"604926"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-237-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-237.jpg","attachment_id":"604927"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-209-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a7-209.jpg","attachment_id":"604928"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-174-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a8-174.jpg","attachment_id":"604929"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-133-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a9-133.jpg","attachment_id":"604930"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-114-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a10-114.jpg","attachment_id":"604931"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *