FOTOT/ Majko në ndihmë të grave kryefamiljare, ja dhurata për Vitin e Ri

Deputeti socialist, Pandeli Majko, ka zgjedhur gratë kryefamiljare për t’u ardhur në ndihmë në prag të festave.

Majko u ka shpërndarë grave që rrisnin të vetme fëmijët në Njësinë 5 gjelin e detit dhe ëmbëlsirën tradicionale të Vitit të Ri.

“Gratë kryefamiljare që mbajnë të vetme fëmijët… Të “padukshme” ato mbartin një hall që ndryshon nga të tjerët.

Shpërndamë në Njësinë 5 për mbi 100 raste, gjelin e detit dhe bakllavanë për festën e vitit të ri. Faleminderit për ata që kontribuan”, shkruan Majko në “Facebook”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/majko-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/majko.jpg","attachment_id":"604805"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/majko-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/majko-1.jpg","attachment_id":"604806"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/majko-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/majko-2.jpg","attachment_id":"604807"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *