Historia e nuses në Tiranë që përdhunohej nga vjehrri: Tani që qejfi mbaroi ma bëj edhe një kafe

perdhunimiGjykata e Tiranës dënon me 9 vjet burg një 56-vjeçar nga Valiasi i cili u akuzua nga nusja e djalit të bashkëjetueses së tij për përdhunim.

Sh. Zarka u arrestua më 5 korrik, pas kallëzimit të bërë nga shtetasja Xh. Kovaçi, e cila në dëshminë para gjykatës, të siguruar nga BalkanWeb ka deklaruar se është përdhunuar nën kërcënimin e thikës nga 56-vjeçari, pasi kishin drekuar në shtëpinë e vjehrrës së saj, në momentin që ishte shtrirë për të pushuar.

“Vjehrra bashkëjeton me Sh. Zarkën, i cili është me banim në Valias. Më datë 03.06.2016, unë së bashku me kunatën time, E. K, ku me vete kisha vetëm djalin tim M. K., kemi shkuar tek vjehrra jonë, L. Kovaçi. Ajo bashkëjeton me Zarkën, ndërsa ne na kishte ftuar për drekë. Kemi shkuar në banesën e tij ku jemi ulur për të ngrënë drekë. Pasi kemi mbaruar drekën, jemi ulur për të pushuar. Unë, djali dhe kunata kemi shkuar në një dhomë gjumi për të fjetur”, tregoi ajo para gjykatës.

E reja ka treguar me detaje se çfarë ka ndodhur në dhomën ku pushonte ajo kunata dhe i biri. Sipas saj, bashkëjetuesi i vjehrrës se tyre ka hyrë me dy gota birre në dorë dhe me një thikë, duke i ftuar të pinin.

Në momentin që nuset kanë refuzuar i ka qëlluar. Ndërsa kuanta dhe i biri kanë mundur të dalin nga dhoma, L. Kovaçi sqaroi se e kishte të pamundur pasi, bashkëjetuesi i vjehrrës, “ka mbyllur derën dhe nën kërcënimin e një thike më ka zhveshur duke kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me mua. Pasi ka mbaruar punë, më ka thënë të rrija shtrirë përpara tij derisa të thoshte ai që të çohesha. Me pas, siç isha e zhveshur më ka thënë të ngrihesha në këmbë, të rrotullohesha rreth tij që të më shihte, ku dhe unë kështu bëra. Vazhdonte të më kërcënonte me thikë në dorë, ndërsa thoshte se do të dalësh nga dhoma kur të të them unë, pasi nuk kam mbaruar qejfin akoma”, ka treguar Xh. Kovaci.

Por historia nuk mbaron me kaq, nusja tregoi para gjykatës se Zarka ka vënë në dijeni edhe vjehrrën e saj, madje pasi e kishte përdhunuar i ka kërkuar t’i bëjë një kafe, raporton BW.

“Hajde merru me mua dhe lëre nusen”, – iu përgjigj vjehrra në momentin që na pa, ndërsa ai shtoi: “më bëj një kafe”, siç tregon nusja, e cila thotë se nuk është përdhunuar vetëm një por dy herë.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Historia e nuses në Tiranë që përdhunohej nga vjehrri: Tani që qejfi mbaroi ma bëj edhe një kafe”

 1. Di pak says:

  Horror shqiptar?!Horror idioti?!
  Ku di une ca emri munde te vesh!
  Ndodhin kudo..por ketu sikur ndodhin me shpesh dhe me me shume pacipesi.
  Nga ana tjeter duhet theksuar se “Kjo tha qe eshte hera e dyte”.Po kjo ku ne pi.h te motres vinte?!
  ……..Mjerim,idiotellek,kurvezim!……

 2. Xaxiqja says:

  Edhe turkofagusi i bo kafe janulles mbasi ja perdhunon janulla sumen e vogel greke ja derdh xaxiqen ne vrime te sumes

 3. O.Pamuk: muslimonet shqipfoles jane vazhdimi i identitetit turk ne Evrope..... says:

  gjera teper ”normale” ne nje bourdhelo sunitoshqipfolesish,Zike suma perdhunonte gruan e djalit 5 here ne jave duke thene se:”…… jam si Ali Pasa,pasi edhe ai keshtu bente me gruan e djalit te cilin e conte me detyre jashte Giannena-s………….pune korrakesh sunite,pis miliet!

  1. Po,Po says:

   Ike ore grek muti , se jini populli me i degjeneruar , qe kaperxen cdo
   fantazi njerezore, perfshire ketu edhe kleriket e te gjitha rangjeve !
   Mund te flase kushdo per ndodhi te tilla neveritese , por vetem
   evgjitet greke , qe shkerdhehen ne grup , me njeri tjetrin , nuk mund
   te futen fare ne kategortione e njerezve ! Pse more bythe Pamuk…. ,
   kujton ti se e harruan shqiptaret , emisionin e “Fiks Fare” , kur prifti yt,
   ne nje hotel ne Korce ,u jepte nga 100 euro , atyre djemve qe e shkerdhenin
   vec me kusht , qe kastravecin ta kishin mbi 20 cm. Jini shtaze ! ! !

  2. Lugati says:

   ik ere leji sunitet po hap syte per nai kore buke se ta ka blloku kesten merkel e ti meresh ala me sunitet jasu palikari jasu barkboshi janullpedofilit

 4. Breg Lumsi says:

  ME kete miemer ZARKA prej Valiasi kam njohur ne vitet 80 . Me sa kujtoj , beJn pjes tek ata me ngjyre , midis jejgut –arixhiut, nuk dua te ofendoj ngjyren , sepse prej tyre kam njohur mjaft njerez serioze dhe te- ndershem .Por ky lloj ben pjes tek njerez te c’ekujlibruar, me shum vese , dhe te distancuar nga qenia njerezore.
  MOS u merni me lajme te tilla dhe per njerez e tille. Realisht nuk jane qenie njerezore.

 5. NINA says:

  SHUM E CUDITESHME SAJESA NE SHPI ISHIN 3 FEMRA DHE SULLTANI I CILI ESHTE DASSHNOR I VJERES MODERENE AI BERI CDONTE NJERI SE DEGJOI NE SHPI ISHIN 4 ME GJITH DJALIN 2 TE TJERAT KU ISHIN PSE SLAJMERUAN POLICINE TELEFONA TE GJITHE KANE , PER MENDIMIN TIM ESHTE GENJESHTER , ATY DICKA LUHET

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *