Ish-kryebashkiaku i Leskovikut: Dy persona më vunë pistoletën në kokë

gudaIsh-kryebashkiaku i Leskovikut ka denoncuar në polici, një kërcënim për jetën.

Fatmir Guda thotë se ata i kanë vënë pistoletën në kokë.

Dy persona me maska mu afruan ndërsa isha vetëm 30 metra larg banesës time dhe më vendosën pistoletën në kokë dukë më thënë ‘mos i jep shumë gojës se do ta pësosh keq.

Atë më kërcënuan edhe nga familja dhe më paralajmëruan që të mos e denoncoj si ngjarje”, ka rrëfyer vetë Guda, ndërsa ka depozituar një kallzim në polici.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Ish-kryebashkiaku i Leskovikut: Dy persona më vunë pistoletën në kokë”

  1. jani says:

    ky [email protected] do te beje viktimen pas lekeve qe ka vjedhur. po shikon fundin ky palaco dhe do ti paraprije se keqes (burgut) viktimizohet qe ti vije keq bashes, por harron qe basha e ka pisk per vete. i vune pistoleten ne koke dhe ku ne Leskovik qe dhe lakuriq te qarkulloje ky nuk ja ben njeri. haaa palaco ke burgi e ke venin atje po ruaju se jane te uritur cunat.

  2. Ilir Traja says:

    Ose bandat e Niko Peleshit ose te Arta Dades, por dyshoj tek ato te Peleshit se Arta eshte shfaqur tejet paqesore ne Kolonje…. Turp Niko Rama per kete qe i beni Kolonjes. Edhe ky Fatmir Guda si kamikaz me duket, se nuk besoj se ka ndonje kulture per te drejtuar apo per te rojtur me nder.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *