“Modesti” Cristiano Ronaldo: Për të gjitha ata që kanë ende dyshime tek unë, … fitova gjithçka

ronaldoCristiano Ronaldo mori të martën çmimin “Globe Soccer” si lojtari më i mirë i vitit dhe iu përgjigj me frazën “fituam gjithçka” të gjithë atyre që ende “dyshojnë” te ai, Reali i Madridit dhe Portugalia.

“Individualisht dhe kolektivisht, ky ishte viti më i mirë i karrierës sime.

Fituam gjithçka.

Champions League, Botëror Klubesh, titullin më të rëndësishëm që ka fituar ndonjëherë Portugalia (Europianin); fitova Topin e Artë… nuk mund të kërkoj dot më shumë se kaq”, tha sulmuesi portugez në një video-konferencë pas ndarjes së çmimeve në Dubai.

“Atyre që dyshojnë te mua, te Reali dhe te Portugalia, u them se kemi fituar gjithçka”, shtoi më pas Cristiano.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *