Seks me dhunë me nusen e djalit/ Përdhunuesi: Ajo erdhi vetë

seksNjë 56 vjeçar në Valias është dënuar me 3 vjet e katër muaj burg me akuzën e përdhunimit të nuses së djalit të bashkëjetueses së tij.

Sipas vendimit të gjykatës, të cilin “Panorama” e disponon, rezulton se vjehrra ka ftuar nusen për drekë në shtëpi dhe pas dreke, bashkëjetuesi, Sh. Zarka ka hyrë në dhomën ku nusja po pushonte dhe pasi e ka kërcënuar me thikë, e ka përdhunuar.

Por, në dëshminë që vetë përdhunuesi ka dhënë në gjykatë, është shprehur se nusja e djalit ka shkuar me dëshirën e saj në krevatin e tij dhe ai e ka nxjerrë jashtë.

“Ndersa sipas deklarimeve te te pandehurit Sh. Zarka, nder te tjera ai pretendon se diten e ngjarjes, pasi kane ngrene dreke, e demtuara i ka shkuar ne dhome dhe i eshte futur ne shtrat.

Ai e ka shtyre per ta nxjerre jashte, ku ne ate kohe ne dhome ka shkuar bashkjetuesja e tij L. Kovaci. Ai nuk ka pranuar faktin qe te kete kryer marredhenie seksuale me dhune me shtetasen Xh. Kovaci”, thuhet në vendimin e Gjykatës.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *