VIDEO/ I vendos me “shaka” motosharrën në fyt shokut, por…

sharreDy adoleshentë gjermanë kanë tentuar të bëjnë një shaka por nuk u ka dalë edhe aq mirë.

Ata u frymëzuan nga diçka e ngjashme në rrjet.

Një prej adoleshentëve merr një motosharrë dhe ia vendos në fyt shokut të tij.

Por për fatin e tij të keq e afroi dorën më shumë se duhet.

Miku i tij u plagos në qafë dhe shpëtoi për shumë pak.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ I vendos me “shaka” motosharrën në fyt shokut, por…”

  1. josephina says:

    pirdh pirdh, sharra nuk ka zinxhirin vën vetëm sa trëmbi shokun që ishte në gjum. :p

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *