FOTOT tronditëse : “Ndëshkuesi” nuk kursen as të miturit

Rodrigo Duterte nuk kursen askënd në luftën ndaj narkotrafikut dhe korrupsionit.

Ai prej muajsh ka nisur fushatën e spastrimit duke urdhëruar ekzekutimin e çdo përdoruesi apo shpërndarësi droge.

Por fushata e spastrimit nuk kursen as fëmijët.

7 persona janë ekzekutuar sot në Manila.

Mes tyre ishin edhe tre të mitur.

Numri i të vrarëve ka tejkaluar 6 mijë persona.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-377-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a1-377.jpg","attachment_id":605644},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-377-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a2-377.jpg","attachment_id":605645},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-361-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a3-361.jpg","attachment_id":605646},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-339-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a4-339.jpg","attachment_id":605647},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-303-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a5-303.jpg","attachment_id":605648},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-252-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/12\/a6-252.jpg","attachment_id":605649}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *