Rama ironizon PD pas vendimit të KQZ

Rama bashaKomisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur sot heqjen e mandateve për Elvis Roshin, Shkëlqim Selamin dhe Dashamir Tahirin.

Pas këtij vendimi ka pasur reagime nga më të ndryshmet dhe PD u përpoq të mbronte Tahirin që është në koalicion me ta.

Rama e ka ironizuar këtë sjellje të PD me anë të një statusi në rrjetet sociale.

“U rrokanis kokën shqiptarëve për ligjin e dekriminalizimit dhe e shqelmon ligjin me të parën në mbrojtje të problematikut të vet #Shqupshqup”, shkruan Rama.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Rama ironizon PD pas vendimit të KQZ”

  1. kasem gahinja says:

    prit o edi,nuk ke pare gje akoma.me tahirin vetem sa u ma pulsi.te shohim cdo bejne me te tjeret

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *