VIDEO/ Skena të turpshme në zemër të Europës

skenaKjo video është filmuar në një autobus në Birmingam.

Disa adoleshente kanë nisur të përleshen keq me njëra-tjetrën.

Ato shihen të shkëmbejnë shkelma dhe grushta dhe të shtrihen përdhe.

Shumë pasagjerë janë distancuar nga femrat që ziheshin, teksa policia ka nisur një hetim.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...