VIDEO/ Skena të turpshme në zemër të Europës

skenaKjo video është filmuar në një autobus në Birmingam.

Disa adoleshente kanë nisur të përleshen keq me njëra-tjetrën.

Ato shihen të shkëmbejnë shkelma dhe grushta dhe të shtrihen përdhe.

Shumë pasagjerë janë distancuar nga femrat që ziheshin, teksa policia ka nisur një hetim.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “VIDEO/ Skena të turpshme në zemër të Europës”

  1. lek dukagjini e ka fajin says:

    Europa kete pune po ku bejn Seks mes qytetit si kafshet.

  2. R says:

    “Në zemrën e kulluar të Europës “… Thu ti Evropa nuk vrau dhe plaçkiti tërë njerëzimin për më shumë se 2000 vjet.

  3. ......... says:

    KJO quhet liri , jo sken e turpshme , noj tjeter mut ti thot dhe hapje bythesh , por ky esht problemi tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *